کد خبر: 930921 A

نکونام و مجیدی نمی‌خواهند به دیگری ببازند

هافبک سابق استقلال در خصوص شروع دوباره لیگ برتر اظهارات جالبی را بر زبان آورد.

به گزارش ایلنا، فابیو جان واریو هافبک سابق استقلال معتقد است این تیم در بازگشت به مسابقات لیگ برتر شرایط دشواری را در گرمای اهواز مقابل فولاد خوزستان خواهد داشت. مشروح گفتگوی جان واریو را در ادامه می‌خوانید:

رویارویی فرهاد مجیدی و جواد نکونام را چطور پیش بینی می‌کنید؟

هر دو مربی جوان هستند و نمی‌خواهند به دیگری ببازند. چون مربیان نسل جدید همگی همین حس را دارند. بنابراین فکر می‌کنم بازی جذابی از کار در خواهد آمد و هر دو تیم برای برد وارد میدان می‌شوند. با توجه به تعطیلی سه، چهار ماهه لیگ خیلی از بدن بازیکنان شناخت خوبی نداریم، اما هر تیمی که توانسته بدنسازی بهتری داشته باشد قطعاً برنده خواهد شد.

به نظر شما سبک بازی آنها چگونه است؟

​سبک بازی در زمین و پس از شروع آن مشخص می‌شود، اما قطعاً نکونام در استان و شهر خودش با وجود این گرما دفاعی بازی نخواهد کرد و سعی می‌کند با فشار به استقلال مسابقه را از همان ابتدا با حمله آغاز کند. از طرفی استقلال فرهاد مجیدی هم فوتبال هجومی بازی می‌کند که البته این انرژی زیادی می‌طلبد. باید دید شرایط بدنی بازیکنان استقلال در چه حد است، اما روی‌هم‌رفته فکر می‌کنم، چون هر دو مربی دنبال برد هستند فوتبال خوبی از آب در می‌آید.

​نتیجه بازی را چطور پیش بینی می‌کنید؟

امیدوارم پس از ماه‌ها تعطیلی باز هم بتوانیم دوباره حس و حال همیشگی فوتبال را حس کنیم و رقابت‌های لیگ برتر بدون هیچ مشکلی به پایان برسد. امیدوارم استقلال بتواند استارت خوبی در بازگشت به لیگ داشته باشد.

به میدان رفتن استقلال در گرمای اهواز مطمئنا تاثیرگذار خواهد بود؟

استقلال قبل از فولاد باید با یک حریف به‌نام گرمای اهواز روبه‌رو شود. باید خودشان را آماده کرده باشند که بتوانند ۹۰ دقیقه در آن گرما، هم دفاع کنند و هم حمله! چون فشار گرما در این شرایط بسیار زیاد است

 

استقلال جواد نکونام فرهاد مجیدی فولاد خوزستان فابیو جان واریو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر