کد خبر: 930657 A

رابطه مدافع سرخ‌ها با یحیی در مسیر ماجرای بیرانوند و کالدرون

دخالت‌های شجاع خلیل زاده طی روزهای اخیر در تمرینات این تیم باعث جبهه بازیکنان این تیم علیه مدافع سرخپوشان شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شجاع خلیل زاده که اکنون با توجه به کیفیت و شرایط فنی از جمله بازیکنان تاثیرگذار این تیم محسوب می‌شود، طی روزهای اخیر باعث ایجاد حاشیه بزرگی در جمع بازیکنان هم‌تیمی شده تا با موضوع آنها مواجه شود.

خلیل زاده که گفته می‌شود برخورد مناسبی خصوصا با بازیکنان جوان تیم نداشته و بارها آنها را تهدید کرده، با دیگر هم‌تیمی‌هایش نیز دچار تنش جدی شده تا اعتراض آنها به کادرفنی را نیز در پی داشته باشد. آخرین موضوع مورد بحث در این خصوص به درگیری‌اش با محمدحسین کنعانی زادگان و مهدی شیری در جریان دیدار تدارکاتی با شهرخودرو در استادیوم شهید کاظمی است. جایی که حاشیه این تنش باعث شد تا طرفین حتی به دنبال درگیری فیزیکی هم باشند که با اقدام افشین پیروانی و کریم باقری همراه شد تا ماجرا ختم به خیر شود.

خلیل زاده که به واسطه رابطه نزدیکش با یحیی گل محمدی این روزها در نقش مدعی در تیم ظاهر شده است، واکنش و موضع تندی را علیه خود در بین هم‌تیمی‌هایش می‌بیند. جایی که حتی در رختکن نیز بارها این موضوع به اطلاع کریم باقری رسیده تا او به عنوان بزرگتر تیم نسبت به رفتار شجاع خلیل زاده واکنش نشان دهد. بزرگترین چالشی که دیگر بازیکنان با آن مواجه هستند مربوط به دخالت‌های این بازیکن در خصوص عملکرد دیگر بازیکنان است و ماجرا تا جایی پیش رفته که او برخی از بازیکنان را حتی تهدید کرده که در صورت عدم فرمانبرداری در پایان فصل با اعلام به کادرفنی در لیست مازاد قرار خواهند گرفت و نفرات جانشینی برای آنها ترتیب داده خواهد شد.

سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان اول سرخپوشان نیز بارها پای صحبت دیگر بازیکنان نشسته و اعتراضات آنها را در این خصوص شنیده و قول داده تا این موضوع را در گفتگو با شجاع خلیل زاده حل کند. موضوع مورد بحث در بین بازیکنان پرسپولیس این است که با حضور سیدجلال حسینی، امید عالیشاه، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا و علی علیپور به عنوان کاپیتان‌های اول تا پنجم تیم، شجاع خلیل زاده چرا باید به این شکل و بی مهابا اجازه داشته باشد در امور تیم دخالت داشته باشد.

برخی بازیکنان تیم در گفتگوهایی که داشته‌اند با اشاره به رفتاری که پیش از این علیرضا بیرانوند در دوران گابریل کالدرون داشته و نزدیکی زیاد بین طرفین حتی شایعاتی مربوط به چینش ترکیب تیم را با مشورت او و سرمربی آرژانتینی شکل داده بود، اکنون به نوعی دیگر در تیم و با رابطه یحیی گل محمدی و شجاع خلیل زاده در جریان است. رابطه‌ای که البته برای بیرانوند در خصوص کالدرون سرانجام خوبی در پی نداشت و حضور گاه و بی گاه این دروازه‌بان ملی‌پوش در اتاق سرمربی تیم در نهایت رابطه طرفین را به تیرگی برد و حتی باعث اخراج محترمانه و نیمکت نشینی بیرانوند نیز شده بود.

 

استقلال افشین پیروانی پرسپولیس کریم باقری یحیی گل محمدی امید عالیشاه سیدجلال حسینی مهدی شیری احمد نوراللهی شجاع خلیل زاده احسان حسینی سیامک نعمتی محمدحسین کنعانی زادگان مهدی عبدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر