کد خبر: 930580 A

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: کفاشیان با سمت نایب رئیسی به فدراسیون فوتبال بازگشته و این سمت در ساختار اساسنامه شغل محسوب نمی‌شود.

به گزارش ایلنا، ژاله فرامرزیان، معاون وزیر ورزش‌وجوانان، درمورد بودجه وزارت برای فدراسیون‌ها و وضعیت مالی وزارت ورزش، اظهار داشت: منابعی که دولت به ما می‌دهد برای حقوق و موارد خاص است. پرداختی‌هایی که به فدراسیون‌ها داشتیم در 3 مرحله بود که برای عملیات حقوق و هزینه‌های جاری به آنها داده شد.

وی ادامه داد: امیدوارم در اولین مرحله فعالیتی که اعتبار به ما اختصاص پیدا می‌کند و بحث بودجه تعیین تکلیف شد، امیدوارم بتوانیم براساس فعالیت‌ها منابع مربوط به فدراسیون‌ها را هم پرداخت کنیم. آن چیزی که مسلم است این است که ما متعهد هستیم که امورات فدراسیون‌ها متوقف نشود و تا الان هم این کار را کرده‌ایم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان درخصوص حقوق المپیکی‌ها، گفت: ما سهم خودمان از حقوق المپیکی‌ها را پرداخت کرده‌ایم. ما چون سرفصل عنوان فعالیت نداریم باید در این موضوع به نتیجه برسیم تا بودجه‌ای به ما تخصیص دهند. ما هم براساس شرایطی که داریم تلاش می‌کنیم تا از شرمندگی دوستان درآییم.

فرامرزیان درمورد بازگشت کفاشیان به فدراسیون فوتبال، تصریح کرد: این موضوع به اساسنامه فدراسیون مربوط می‌شود. پستی که کفاشیان با آن به فدراسیون بازگشته، نایب رئیسی است و این سمت در ساختار اساسنامه شغل محسوب نمی‌شود. در سرفصل‌های ما هم این سمت شغل محسوب نمی‌شود. پس از این جهت مشکلی وجود ندارد، اما اینکه دقیقا چه مکانیزمی وجود داشته موضوعی کاملاً ورزشی است و خواهش می‌کنم از علی‌نژاد سوال کنید.

ژاله فرامرزیان وزارت ورزش جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر