کد خبر: 930553 A

ورزشگاه غدیر اهواز این روزها تبدیل به مخروبه‌ای شده و هیچ نظارتی هم روی نگهداری آن انجام نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در حالی که هنوز یک دهه نیز از عمر ورزشگاه غدیر اهواز نمی‌گذرد، این ورزشگاه به دلیل مشکل مالکیتی و عدم تخصیص اعتبار برای حفظ و نگهداری آن، اکنون بدون استفاده مانده و به لانه کبوترها و گنجشک‌ها تبدیل شده است!

این ورزشگاه که در محدوده شمال‌غربی اهواز در کنار جاده اهواز – اندیمشک در زمینی به مساحت ۴۴ هکتار ساخته شده است پس از ۱۷ سال  در سال ۹۰ به بهره‌برداری رسید و تاکنون میزبان مسابقات لیگ برتر و باشگاه‌های آسیایی تیم‌های فولاد و استقلال خوزستان بوده است.

بخشی از سقف سالن همکف و طبقه سوم ورزشگاه تخریب شده، رختکن‌ها و سایر اتاق ها وضعیت خوبی ندارند و تجهیزاتی که میلیارد تومان برای آن‌ها هزینه شده بود، فرسوده شده‌اند. خاک و تار عنکبوت‌ها محوطه درونی ورزشگاه و سالن‌ها را پوشش داده است. زمین چمن به خاک تبدیل شده بود و چیزی به اسم چمن دیگر به چشم نمی‌آید.

999

ورزشگاه غدیر امروز در حالی به چنین وضعیتی دچار شده که مسئولان با تدبیر و مدیریت درست می‌توانستند، درآمدزایی بسیار خوبی از این ورزشگاه داشته باشند تا ضمن تامین هزینه‌های حفظ و نگهداری آن، به فوتبال و دیگر رشته‌های ورزشی استان خوزستان نیز، رونق ببخشند.

مشکل مالکیتی، نامدیریتی، بی‌تدبیری ....؛ هر چه هست را باید هر چه زودتر حل کرد و اگر از همین امروز نیز برای بازسازی این ورزشگاه که ساخت آن ۱۷ سال به طول انجامید، کاری نکرد، شاید به زودی حسرت جبران نشدنی بر دل تمام علاقه‌مندان به ورزش بگذارد.

فولاد خوزستان ورزشگاه غدیر اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر