کد خبر: 930542 A

بازیکن تیم ملی والیبال ایران و سفیر مدرسه‌ساز کشورمان، گفت: به‌رغم مشغله‌های فراوان والیبالی، از هیچ کمکی برای نوسازی مدارس کشور دریغ نخواهم کرد.

به گزارش ایلنا، علی‌اصغر مجرد که ۲۸ خردادماه نشان سفیر مدرسه‌ساز خود را از وزیر آموزش و پرورش در نشست مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان خراسان شمالی دریافت کرد، درباره ضرورت توجه به امر خیر مدرسه‌سازی، افزود: بعد از زلزله سال ۹۶ استان خراسان شمالی، عکس‌های زیادی از وضعیت مدارس استان با دیوارهای ترک‌خورده و سقف‌های نگران‌کننده دیدم که بیان‌گر وضعیت نامناسب برای تحصیل دانش‌آموزان بود.

وی با بیان این که این مدارس حتی از نظر امکانات اولیه شامل نیمکت و میز شرایط مناسبی نداشتند، تصریح کرد: البته در دیگر استان‌های محروم کشور نیز شرایط بسیاری از مدارس مناسب نیست و برای برطرف کردن این مشکل، نیاز به همکاری خیرین و افراد نیکوکار است.

سرعتی زن ۲۳ ساله تیم ملی والیبال، ادامه داد: به همین دلیل فعالیت‌ خودم را برای کمک به مدارس شروع کردم و پس از انتخاب به عنوان سفیر مدرسه‌ساز نیز تماس‌هایی از طرف خیرین و مدارس نیازمند کمک داشتم که امیدوارم با کمک مردم و همکاری با سازمان‌های ذی‌صلاح، گام‌های مثبتی در این زمینه بردارم.

مجرد که امسال با تیم والیبال سپاهان اصفهان در لیگ برتر شرکت می‌کند، درباره مسابقات پیش‌رو، گفت: لیگ بسیار سختی پیش رو داریم زیرا چند تیم قدرتمند در لیگ برتر سال ۹۹ شرکت می‌کنند. به نظر من نتایج بازی‌ها را نیز نمی‌توان پیش‌بینی کرد.

وی با اشاره به بازی‌های المپیک توکیو و حضور تیم ملی والیبال ایران در این رویداد مهم ورزشی جهان، تاکید کرد: چون امسال، سال المپیک است، همه تیم‌های با قدرت در لیگ برتر والیبال ایران شرکت می‌کنند و سپاهان نیز با تمام توان به مصاف حریفان خود می‌رود.

تیم ملی والیبال علی اصغر مجرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر