کد خبر: 930481 A

برنامه بازی‌های امروز

هفته سی و یکم مسابقات لالیگا و لیگ جزیره امشب پیگیری خواهد شد.

به گزارش ایلنا،  هفته سی و یکم مسابقات لیگ جزیره امشب با دو دیدار حساس پیگیری خواهد شد. 

از ساعت 21:30 یاران علیرضا جهانبخش در برایتون که موفق شدند در دقایق پایانی آرسنال را شکست دهند در این هفته در ورزشگاه کینگ پاور مقابل لسترسیتی قرار خواهند گرفت. تاتنهام و وستهام نیز در دربی لندن در ورزشگاه خانگی اسپرز از ساعت 23:45 دقیقه به مصاف هم خواهند رفت.

هفته سی و یکم  مسابقات لالیگا نیز امشب درحالی با سه بازی پیگیری خواهد شد که از ساعت 22 لوانته در ورزشگاه خانگی خود پذیرای سیمئونه و یارانش در اتلتیکو مادرید خواهد بود. در همین ساعت نیز رئال وایادولید در خانه به مصاف ختافه خواهد رفت.

اما در حساس‌ترین بازی این هفته بامداد چهارشنبه آبی‌واناری‌ها برای باز پس گیری صدر جدول کاری دشوار را پیش رو دارند و از ساعت 00:30 در ورزشگاه نیوکمپ مقابل اتلتیک بیلبائو قرار خواهند گرفت.

هفته بیست و هفتم مسابقات سری‌آ ایتالیا نیز از ساعت 22 با دو بازی  هلاس ورونا و ناپولی و اسپال و کالیاری نیز پیگیری خواهد شد.

در هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ پرتغال ویتوریا ده ستوبال پذیرای مهدی طارمی و یارانش در ریوآوه خواهند بود، این در حالی است که مهدی طارمی در دو بازی آخر خود در لیگ پرتغال موفق شده 2 گل به ثمر برساند و کارلوس کارواخال سرمربی پرتغالی این تیم امیدوار است تا با درخشش طارمی به رتبه پنجم جدول صعود کند.

بارسلونا فوتبال اروپا لالیگا تاتنهام علیرضا جهانبخش اتلتیکو مادرید وستهام ناپولی مهدی طارمی سری آ ایتالیا لیگ جزیره اتلتیک بیلبائو لسترسیتی برایتون ریوآوه لژیونرهای فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر