کد خبر: 930360 A

فولاد تیم ریشه‌دار است و سابقه قهرمانی دارد

پیشکسوت استقلال در آستانه شروع لیگ برتر حرف‌های جالبی برزبان اورد.

به گزارش ایلنا، مهدی امیرآبادی پیشکسوت استقلال تهران که اختلاف بین کادرفنی و کادرپزشکی را امر طبیعی می‌داند ابراز امیدواری می‌کند شاگردان فرهاد مجیدی در بازگشت به مسابقات لیگ برتر عملکرد مناسبی از خود برجای بگذارند و افت نکنند. مشروح گفتگوی پیشکسوت استقلال را در ادامه می‌خوانید:

اختلافی بین کادرفنی و کادرپزشکی ایجاد شده بود؟

در هر خانواده‌ای اختلاف نظر وجود دارد و اگر این مساله وجود نداشته باشد، پیشرفتی وجود ندارد. باید چنین اتفاقاتی در یک شرایط آرام و خوب مورد بررسی قرار بگیرد.

تعداد مصدومان استقلال هم روز به روز افزایش می‌یابد؟

مصدومیت در طول تاریخ در هر ورزشکاری وجود دارد.شرایط مصدومیت این روزهای استقلال مثل پاره کردن رباط خیلی بدشانسی است و تحت یک شرایط خاص اتفاق می‌افتد. هنگامی که روی بازیکن فشار می‌آورند، نباید بدن ضعیف شود. در این مساله باید تیم‌های دیگر را هم بررسی کرد. دوست ندارم این نظر را بدهم اما وقتی مسابقات شروع شود، مصدومیت‌ها بسیار زیاد خواهد شد چون تعطیلی مسابقات، زمان بدنسازی بازیکنان و این که بازیکنان خوب تمرین نکردند، موجب می‌شود این آمار بالا برود. امیدوارم این اتفاق نیفتد.

شما هم به نوعی مخالف برگزاری مسابقات هستید؟

مخالف که نه؛ شما تیم‌های خارجی را نگاه  کنید، در اکثر تیم‌ها آمار مصدوم‌ها بالا رفته است. من اخیرا که به مسابقات اروپایی نگاه کردم، شاید آلمان خیلی تفاوت نداشت اما در اسپانیا کیفیت بسیار پایین بود. به نظر من در چند هفته اول شرایط به این شکل است و در ایران هم اگر قرار باشد مسابقات شروع شود، با گذشت چند هفته شرایط به حالت سابق بازمی‌گردد.

بازی معوقه استقلال مقابل فولاد را چطور پیش بینی می‌کنید؟

 از استقلال امروز خبر ندارم و نتوانستیم سر تمرین برویم اما مشخص است که تیم‌ها شرایط‌شان مثل هم است و نتایج بازی به شرایط مسابقه برمی‌گردد. کار مقابل فولاد سخت است و این تیم ریشه‌دار است و سابقه قهرمانی دارد و در تیم‌های پایه‌اش برنامه‌ریزی خوبی دارد. از وقتی آقای نکونام به این تیم رفته شرایط فولاد بهتر شده است و امیدوارم که استقلال با مجموع این شرایط بتواند عملکرد خوبی از خودش ارائه دهد.

استقلال لیگ برتر فوتبال مهدی امیرابادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر