کد خبر: 930107 A

دیدار فولاد خوزستان و استقلال تهران بهانه مناسبی برای رویارویی حاشیه سازان شهرآورد شهریورماه گذشته است.

به گزارش ایلنا، در جریان دیدار استقلال و پرسپولیس در حالی که نتیجه تا دقیقه ۹۲ به سود پرسپولیس در جریان بود، با خطای سیاوش یزدانی روی سیامک نعمتی به جنجال کشیده شد. خطای یزدانی واضح و آشکار بود و ضربه زانوی راست او به صورت نعمتی که زمانی با یکدیگر در پیکان همبازی بودند خشم سایر بازیکنان پرسپولیس را به دنبال داشت.

بعد از درگیری کوچک این دو بازیکن، فرشاد احمدزاده هافبک تعویضی پرسپولیس با داریوش شجاعیان بازیکن استقلال درگیر شد و کار به زد و خورد کشید تا جایی که دیگر بازیکنان هم وارد این درگیری شدند.

کریم باقری مربی پرسپولیس خیلی زود خودش را به این معرکه رساند و بازیکنان تیمش را با داد و فریاد و حتی برخورد با سرخپوشان، از این درگیری دور کرد.

2

بنیادی فرد داور بازی بعد از فروکش کردن درگیری‌ها به فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتی و عارف غلامی بازیکن استقلال که روی نیمکت بود کارت زرد نشان داد. غلامی بعد از این حرکت به نشانه اعتراض برای داور دست زد.

حال با از سرگیری ادامه مسابقات لیگ نوزدهم، تیم‌های استقلال و فولاد خوزستان باید در تاریخ چهارم تیرماه به میزبانی ورزشگاه فولاد آرنا به مصاف هم بروند؛ 274 روز پس از شکست تیم آندره آ استراماچونی مقابل بازیکنان گابریل کالدرون، اکنون یک بازمانده از آن مسابقه با پیراهن فولاد مقابل تیم فرهاد مجیدی حضور خواهد یافت.

احمدزاده که با جدایی از پرسپولیس در زمستان گذشته فولاد خوزستان را انتخاب کرد اکنون در جمع شاگردان جواد نکونام قرار دارد و با بازگشت به مسابقات فرصت دارد تا این بار با پیراهن سرخپوشان اهوازی مقابل استقلال صف آرایی کند.

3

دربی فولاد خوزستان استقلال تهران فرشاد احمدزاده سیاوش یزدانی عارف غلامی آندره آ استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر