کد خبر: 929763 A

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان گفت: شرکت نفت تمام امکانات، زمین چمن و خوابگاه مربوط به تیم را گرفته است.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار در خصوص تمرینات تیم نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: از روزی که ستاد ملی مبارزه با کرونا اجازه تمرینات را صادر کرد در تهران هستیم. به خاطر شرایط آب و هوایی خوزستان، بیماری کرونا و اینکه شرکت نفت تمام امکانات‌مان از جمله زمین چمن، خوابگاه و محل تمرین‌مان را در مسجدسلیمان از باشگاه گرفته است مجبوریم در تهران باشیم و در اینجا چند بازی دوستانه هم انجام بدهیم. 

وی افزود: در خبرها شنیده‌ام این مشکلات حل شده است. قرار است محل تمرین‌مان و خوابگاه را در اختیار داشته باشیم و این برای ما جای شکر دارد. اما با این حال تمام مشکلات‌مان پابرجا است و حدود پنج ماه از کادر فنی و بازیکنان هیچ دریافتی نداشتند. با این وجود بازیکنان شرایط مناسبی ندارند و فقط برای دل هوادارانمان و شخصیت خودمان را پای به میدان می‌گذاریم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در خصوص شروع شدن لیگ عنوان کرد: مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ و فدراسیون است و ما هم تابع دستورات آنها هستیم. می‌دانیم بهترین تصمیم برای این که همه تیم ها به حق شان برسند شروع شدن لیگ است.

وی خاطرنشان کرد: از مسئولین می‌خواهیم به تیم‌ها کمک کنند. خیلی از تیم‌ها مثل تیم ما فقط یک مرحله تست کرونا را به خاطر شرایط مالی دادند و سه هفته است که هیچ تستی برگزار نشده و این شرایط را سخت می‌کند. لیگ ما لیگ خطرناکی  خواهد شد.

مهدی تارتار نفت مسجدسلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر