کد خبر: 929542 A

نماینده مجلس شورای اسلامی از لزوم برخورد قاطع و محکم دستگاه قضایی و سایر نهادهای نظارتی با پروژه بازگشت کفاشیان به فدراسیون فوتبال گفت.

به گزارش ایلنا،حجت الاسلام نصرالله پژمانفر با اشاره به بازگشت علی کفاشیان به فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: در گام اول باید به صورت شفاف و علنی عنوان شود که چرا این فرد دچار محرومیت بوده و ماجرا چه بوده است. هم اکنون شاهد بازگشت شخصی به فدراسیون هستیم که حداقل برای یک سال از فعالیت در این ورزش محروم بوده است. چه اتفاقی موجب شده تا ایشان فاقد صلاحیت برای حضور در این عرصه بوده باشند. این موضوع باید به صورت شفاف اعلام شود که ماجرا و ابعاد آن چه بوده است.

وی ادامه داد: اکنون شائبه های مالی وجود دارد که فدراسیون فوتبال و شخص ایشان بایستی پاسخگو باشند. ماجرای عودت رقمی چند ده هزار دلاری مطرح است که ابعاد و حدود آن بایستی به صورت دقیق و شفاف به ملت توضیح داده شود و مردم بدانند که چه بر فوتبال کشور رفته که ایشان با محرومیت یک ساله مواجه شده است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: آنچه اکنون موجب می شود تا این بازگشت که خود قابل تامل و بررسی بیشتر است، مورد انتقاد قرار گیرد، بازنشسته بودن آقای کفاشیان است. براساس نص صریح قانون، تصدی چنین سمتی از سوی او، غیرقانونی و به واقع بی احترامی به نهادهای تقنینی و نظارتی است که باید با برخورد قاطع دستگاه قضایی همراه شود.

پژمانفر خواستار ورود نهادهای نظارتی و قضایی برای برخورد با رفتار غیرقانونی صورت گرفته در این ماجرا و ابعاد مختلف آن شد که شائبه های قابل توجهی را در پی داشته است.

 

علی کفاشیان فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر