کد خبر: 929434 A

مجیدی از مدیرعامل خواست که نوری فر بازگردد

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: مجیدی هنوز درباره دیاباته تصمیم نگرفته است.

سعید رمضانی سرپرست تیم استقلال در گفت‌‌وگو با ایلنا در خصوص آخرین شرایط این تیم پیش از دیدار مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: چهار بازی دوستانه را در طول دو هفته گذشته انجام دادیم. شرایط بچه‌ها بد نیست و با انگیزه بالا تمرین می‌کنند تا خود را برای دیدار مقابل فولاد آماده کنند.

وی در مورد پرواز آبی‌ها به اهواز ادامه داد: هماهنگی‌هایی را در این باره انجام دادیم. قرار است بازیکنان بلافاصله بعد از پایان بازی با پرواز چارتر به تهران بازگردند. نتوانستیم برای سفر رفتمان بلیط چارتر تهیه کنیم.

سرپرست استقلال در خصوص کدورت بین کادر فنی و کادر پزشکی خاطرنشان کرد: کدورت خاصی نبود. در جلسه‌ای که روز گذشته بین دکتر ستوده و بدنساز تیم انجام شد، سوءتفاهمات رفع شد و حتی دکتر تیم اعلام کردند که منظورشان سازمان لیگ بوده است.

رمضانی در مورد اینکه چه زمانی تبریزی عمل جراحی خواهد کرد، بیان داشت: منتظر تصمیم کادر پزشکی هستیم و هروقت صلاح بدانند مقدمات عمل جراحی تبریزی را انجام خواهیم داد.

وی درباره بازگشت محمد نوری‌فر به استقلال افزود: چندی پیش فرهاد مجیدی در جلسه‌ای از مدیرعامل تیم خواست که نوری‌فر در کنار تیم حضور داشته باشد، من هم از سعادتمند خواستم که این اتفاق انجام بگیرد. محمد یک استقلالی است و حتی وریا غفوری کاپیتان تیم نیز از سعادتمند خواسته بود که مقدمات بازگشت نوری‌فر به استقلال مهیا گردد اما تصمیم نهایی را مدیرعامل در این باره خواهد گرفت و من با توجه به شناختی که از ایشان دارم بهترین تصمیم را در این خصوص خواهد گرفت.

رمضانی درباره شرایط دیاباته و اینکه آیا با استقلال به اهواز سفر خواهد کرد یا خیر، گفت: مجیدی در این باره تصمیم خاصی نگرفته است. منتظریم چند جلسه تمرین دیگرمان نیز برگزار شود تا دقیقه 90 در این باره منتظر خواهیم ماند و سپس تصمیم نهایی را اتخاذ خواهیم کرد.

سرپرست استقلال در پایان در مورد اینکه با وجود همه نگرانی‌هایی که در خصوص شروع دوباره لیگ وجود داشت، این مسابقات از سر گرفته خواهد شد، بیان داشت: این نگرانی‌ها هنوز هم وجود دارد. امیدوارم اتفاق خاصی نیفتد اما من هنوز هم اعتقاد دارم که روی شروع دوباره لیگ خیلی کارشناسی صورت نگرفته است. تضمین دادن درباره اینکه اتفاق خاصی نخواهد افتاد نیز سخت است.

 

استقلال سعید رمضانی لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر