کد خبر: 929391 A

برنامه بازی‌های امروز:

شاگردان یورگن کلوپ بعد از دوری 2 ماهه از مسابقات با دربی مرسی ساید به میادین باز خواهند گشت.

به گزارش ایلنا، هفته سی‌ام مسابقات لالیگا با 3 بازی پیگیری می‌شود که ساعت 17:30 نیوکاسل در ورزشگاه خانگی خود پذیرای شفیلد یونایتد خواهد بود.

از ساعت 19:30 نیز استون ویلا قعر نشین برای فرار از سقوط در ورزشگاه خانگی خود به مصاف شاگردان لمپارد می‌روند، چلسی که با 48 امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار دارد، به دنبال آن است تا با پیروزی در این بازی تا حدودی خیال خود را بابت کسب سهیمه لیگ قهرمانان در فصل بعد راحت کند.

اما در حساس ترین بازی این هفته از ساعت  22:30 دو تیم اورتون و لیورپول در دربی مرسی ساید به مصاف یکدیگر می‌روند، شاگردان آنجلوتی که با 37 امتیاز در رتبه داوزدهم قرار دارند تنها به دنبال آن هستند تا قهرمانی همشهری خود را به تاخیر بیاندازند.

در هفته بیست و ششم مسابقات سری‌آ نیز آتالانتا نیز که با 48 امتیاز در رتبه چهارم جدول سری‌آ قرار دارد در ورزشگاه خانگی خود پذیرای ساسولو خواهد بود.

در هفته سی‌ام مسابقات لالیگا نیز از ساعت 16:30 سلتاویگو در خانه خود به مصاف آلاوز خواهد رفت و در ساعت 22 نیز والنسیا در مستایا پذیرای اوساسونا خواهد بود.

در حساس ترین بازی هفته سی‌ام لالیگا بامداد دوشنبه دو تیم رئال سوسیداد و رئال مادرید در ورزشگاه خانگی سوسیداد به مصاف هم خواهند رفت. شاگردان زیدان چنانچه موفق شوند در این بازی به پیروزی دست پیدا کنند می‌توانند با 65 امتیاز جای بارسلونا را در صدر جدول بگیرند. در آخرین بازی دو تیم سوسیداد با پیروزی 4 بر 3 موفق شد کهکشانی‌ها را از کوپا دل ری حذف نمیاد.

چلسی رئال مادرید فوتبال اروپا لالیگا آتالانتا لیورپول اورتون نیوکاسل سری آ ایتالیا لیگ جزیره رئال سوسیداد دربی مرسی ساید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر