کد خبر: 929294 A

پیشکسوت استقلال درخصوص شروع دوباره لیگ برتر واکنش جالبی دارد.

علی جباری پیشکسوت استقلال در گفت و گو با ایلنا، درباره اینکه با اعلام‌ ستاد ملی مبارزه با کرونا مجوز شروع دوباره لیگ برتر داده شده عنوان کرد: مشخص است که تصمیم گیری در شرایطی مثل امروز نیاز به بررسی دقیق کارشناسان امر دارد. وقتی مجوز برگزاری دوباره لیگ داده می شود طبعا این موضوع توسط مسولان وزارت بهداشت و ستاد مربوطه بررسی شده است. شما الان می بینید که مجوز بازگشایی سینماها هم داده شده است. در این میان باشگاه‌ها هم قطعا باید توجه کامل به پروتکل‌های اعلامی داشته باشند و در تمرین و مسابقات به تدابیر اتخاذ شده توجه ویژه داشته باشند.

وی ادامه داد: من برای همه خانواده فوتبال احترام قائلم اما شخصا معتقدم طرح اینکه چنین مباحثی را فیفا می‌کشانیم درست نیست.این موضوعات داخلی و مربوط به کشورمان هستند و قطعا اگر این مباحث به گوش فیفا برسد آنها موضوع را دوباره به کشورمان ارجاع می دهند چون فدراسیون ها را مسول تصمیم گیری می دانند.قطعا سازمان لیگ و فدراسیون تابع تصمیمات مراجع بالادستی ابلاغی هستند و دقیقا با نظر آنها عمل می کنند.

جباری افزود: خانواده فوتبال در این مقطع باید با اتحاد و هماهنگی کامل دور یک میز بنشینند‌. امیدوارم مسیر فوتبال در روزهایی که تاکید می شود باید همزیستی با این ویروس منحوس را فرابگیریم با  همدلی دنبال شود‌.

علی جباری لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر