کد خبر: 929205 A

سنگربان اول آرسنال مقابل برایتون به شدت مصدوم شد.

به گزارش ایلنا، برند لنو در سال های اخیر یکی از موثرترین و مهم ترین بازیکنان آرسنال بوده و بسیاری از هوادارن این تیم معتقدند اگر درخشش این دروازه بان آلمانی در برخی مسابقات نبود، احتمال داشت نتایج فاجعه بازی برای توپچی ها شکل بگیرد. نمونه این تئوری در دیدار چند شب قبل آرسنال مقابل سیتی رخ داد که اگرچه آرسنال 0-3 مغلوب شد، اما برند لنو بازها دروازه تیمش را نجات داد.

اما به نظر می رسد دوری طولانی مدتی از میادین در انتظار برند لنو باشد. این دروازه بان در نیمه اول دیدار مقابل برایتون هنگام خروج از دروازه و جمع کردن توپ، برخوردی با مهاجم حریف داشت و در ادامه به سختی روی زمین افتاد. برند لنو از همان ابتدا از شدت فراوان درد به خودش می پیچید و بازیکنان نیز که متوجه مشکل او شده بودند، هراسان خواهان حضور کادر پزشکی در زمین شدند.

بدترین خبر در این مقطع از فصل برای میکل آرتتا، مصدومیت و دوری طولای مدت برند لنو از میادین خواهد بود. آرسنال همین حالا نیز با قرار گرفتن در رتبه نهم جدول وضعیت چندان مطلوبی ندارد و از شانس زیادی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان برخوردار نیست، اما احتمالا با نبود برند لنو روزهای دشوارتری در انتظار این تیم و هوادارانش خواهد بود.

آرسنال برایتون برند لنو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر