کد خبر: 929006 A

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در حکمی عجیب ضمن محکوم کردن باشگاه سپیدرود و نادر دست نشان به ۷۰ میلیون ریال جزیمه نقدی به دلیل فحش شنیدن و جریمه فقط ۳۰ میلیون ریالی رایکا، پرونده مسابقه فوق را تا شناسایی لیدر باشگاه رایکا به جرم تهدید مقامات رسمی، مفتوح اعلام کرد!

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت، در جریان مسابقه روز ۴ اسفند ماه سال گذشته تیم های رایکا و سپیدرود در شهر بابل تماشاگران میزبان اقدام به توهین و فحاشی به نادر دست نشان و تیم سپیدرود رشت کردند که در نهایت تعجب کمیته انضباطی باشگاه سپیدرود و سرمربی این تیم را در مجموع به ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

بنابراین گزارش این اتفاق در حالی روی داد که علی رغم اعلام بدون تماشاگر بودن این مسابقه، تماشاگران بابلی از بالای دیوار ورزشگاه هفت تیر و گروهی در جایگاه ویژه شاهد برگزاری این مسابقه بودند و از فاصله نزدیک و دور تیم سپیدرود و سرمربی هم استانی خود را مورد الطاف شدید قرار دادند!

در حکم کمیته انضباطی تیم فوتبال سپیدرود به جرم سوء رفتار تیمی! به ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی، نادر دست نشان به دلیل رفتار غیر ورزشی! و اعتراض به داور به ۳۰ میلیون ریال محکوم شدند و در طرف مقابل تیم میزبان (رایکای بابل) به سبب فحاشی به سرمربی تیم مقابل توسط تماشاگرانش تنها ۳۰ میلیون ریال جریمه شد.

در ادامه این حکم از لیدر تیم رایکای بابل (فردی به نام سامان) نامبرده شده که به جرم تهدید مقامات رسمی مسابقه مورد شناسایی قرار نگرفته است و از مسئولان هیات فوتبال بابل خواسته شده که مشخات کامل این فرد را ظرف مدت ۲ هفته اعلام کنند و در غیر این صورت تنبیهات لازم شامل حال باشکاه رایکا خواهد بود و این پرونده تا شناسایی این فرد مفتوح می باشد.

5656

سپیدرود رشت نادر دست نشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر