کد خبر: 928862 A

باتوجه به اهمیت لزوم یادگیری زبان انگلیسی در دنیای امروز و همچنین جامعه فوتبال و باشگاه‌ها، سازمان لیگ فوتبال ایران در راستای تامین این نیاز ، تفاهم‌نامه همکاری با موسسه آموزشی علوم و فنون کیش امضا کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،  در راستای این تفاهم‌نامه کلیه بازیکنان، مربیان، کادر فنی و اعضای باشگاه‌ها و نمایندگان و مسئولین برگزار کننده مسابقات با دریافت تسهیلات ، تحت آموزش قرار خواهند گرفت. 

محبوبه نصیری، مدیراداری سازمان لیگ در خصوص جزئیات این تفاهم‌نامه می‌گوید: علاوه بر بحث آموزش همکاران، اعضا و کادر فنی و بازیکنان باشگاه‌ها و نمایندگان برگزارکننده مسابقات، در این تفاهم‌نامه خانواده‌های ایشان نیز با دریافت معرفی‌نامه از سازمان لیگ می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند. همچنین با مذاکرات صورت گرفته مقرر است دوره‌های تخصصی آموزش زبان فوتبال جهت بهره‌مندی و استفاده بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها طراحی و ارائه شود، که باتوجه به حضور بازیکنان و باشگاه‌های ما در مسابقات بین‌المللی بسیار موثر خواهد بود.

وی تصریح کرد: در راستای این تفاهم‌نامه طراحی دیگر دوره‌های تخصصی از جمله آموزش تخصصی مترجمین جهت ارائه خدمات به باشگاه‌ها از دیگر برنامه‌های مورد اشاره است.

در جلسه امضای تفاهم‌نامه حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ، صادق درودگر مدیر بازاریابی فوتبال، حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی، محبوبه نصیری مدیراداری‌وکارگزینی سازمان لیگ فوتبال ایران و همچنین توفیقی مدیر عامل و عضو هیات مدیره، امین محمودی‌نیا عضو هیات مدیره و مدیرمالی و اداری، رامین آقا رضی رئیس بازاریابی و نوید ناصحی‌فر مدیر روابط عمومی موسسه آموزشی علوم و فنون کیش حضور داشتند.

فدراسیون فوتبال سازمان لیگ فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر