کد خبر: 928830 A

برنامه بازی‌های امروز:

فوتبال اروپا امروز روز شلوغی را به خود می‌بیند.

به گزارش ایلنا، هفته سی‌ام مسابقات لیگ جزیره با 4 بازی دیگر پیگیری خواهد شد. ساعت 16:00 واتفورد در ورزشگاه خانگی خود به مصاف لسترسیتی خواهد رفت.

در حساس ترین بازی این هفته برایتون که علیرضا جهانبخش هافبک تیم ملی را در اختیار دارد در ورزشگاه خانگی خود راس ساعت 18:30  به مصاف آرسنال خواهد رفت، برایتون با 29 امتیاز در رتبه پانزدهم جدول قرار دارد و آرسنال نیز با 40 امتیاز در رتبه نهم قرار دارد. در دو بازی دیگر این هفته وستهام یونایتد راس ساعت 21 در ورزشگاه خانگی خود پذیرای ولورهمپتون است و بورنموث نیز در ساعت 23:15 دقیقه به مصاف کریستال پالاس خواهد رفت.

همچنین هفته سی‌ام لالیگا نیز با سه بازی دیگر پیگیری می‌شود، در ساعت 16:30 اسپانیول در خانه خود پذیرای لوانته خواهد بود و اتلتیک بیلبائو در ورزشگاه خانگی خود در ساعت 19:30 به مصاف بتیس می‌رود در آخرین بازی امروز هم در ساعت 22 ختافه در خانه در مقابل ایبار صف آرایی خواهد کرد.

مسابقات سری‌آ ایتالیا نیز بعد از تعطیلی 3 ماهه سرانجام با بازی تورینو و پارما از هفته بیست و ششم  در ساعت 22 برگزار می‌شود.

همچنین هفته سی و دوم مسابقات بوندسلیگا نیز به صورت همزمان در ساعت 18 برگزار می‌شود. برنامه بازی‌های این هفته به ترتیب زیر است:

کلن - اینتراخت فرانکفورت

مانیز - وردبرمن

هوفنهایم - یونیون برلین

بایرن مونیخ - فرایبورگ

شالکه - ولفسبورگ

دوسلدورف - آگزبورگ

هرتابرلین - بایر لورکوزن

پادربورن - بورسیا مونشن گلادباخ

لایپزیش - دورتموند

در هفته بیست و سوم لسگ روسیه نیز در دیداری حساس و سرنوشت ساز زنیت سنت پترزبورگ که  سردار آزمون را در اختیار دارد مهمان زسکا مسکو خواهد بود، زنیت با 50 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و زسکا نیز 36 امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار دارد این بازی راس ساعت 20:30 دقیقه برگزار می‌شود.

بایرن مونیخ بوندسلیگا لالیگا سردار آزمون آرسنال علیرضا جهانبخش سری آ ایتالیا لیگ جزیره لیگ روسیه لایپزیش برایتون دروتموند لژیونرهای فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر