کد خبر: 928391 A

مربی تیم فولادخوزستان می‌گوید تمام هدف کادر فنی و مدیریت تیم این است تا در ادامه لیگ برتر نتایجی درخور و البته موجب شادی هواداران فولاد و مردم خوزستان بگیریم.

به گزارش ایلنا، نادرغبیشاوی مربی دروازه‌بان‌های تیم فولاد خوزستان در گفت‌وگو با رسانه باشگاه درباره وضعیت این‌روزهای تیم فولاد گفت: تمرینات خود را در اهواز دنبال می‌کنیم، دو دیدار دوستانه در ورزشگاه خانگی خود برگزار کردیم که تمام بازیکنان را محک بزنیم. خوشبختانه هر دو بازی را پیروز شدیم تا با روحیه بالاتر برای مسابقات پیش‌رو آماده شویم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا موجب شادی هواداران را فراهم کنیم. جای آن‌ها در بازی‌های ما خالی است اما تمام هدف ما شادی دل مردم خوزستان و هواداران پرشور فولاد با کسب بهترین نتایج است.

مربی گلرهای تیم فوتبال فولادخوزستان همچنین درباره مشکلات تیم‌های نفتی گفت: خبرهای خوبی از تیم‌هایی که تحت مدیریت وزارت نفت هستند، نمی‌شنویم و واقعا شنیدن این اخبار برای ما هم تاسف وار است. حق مردم خوزستان به مانند آبادان، مسجدسلیمان، اهواز و... در فوتبال ایران با توجه به اینکه بسیاری از سرمایه‌های اصلی کشور در این استان تولید می‌شود بالاتر از این حرفاست. امیدواریم که هرچه سریع‌تر مشکلات تیم‌های صنعت نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان حل بشود چرا که خوزستان زادگاه فوتبال است و این اتفاقات خوبی برای فوتبال پرافتخار خوزستان نیست و امیدواریم که مسئولین به تیم‌های خوزستانی رسیدگی کنند. 

غبیشاوی در ادامه درباره صحبت‌های سراج سرمربی موقت تیم صنعت نفت آبادان نیز افزود: فکر می‌کنم به آقای سراج وظیفه سختی محول شده و ایشان تحت فشار است. اولا رقمی که ایشان اظهار کرده‌اند هزینه‌ مواردی نیست که در ذهن او شکل گرفته و آمار مالی ایشان کاملا اشتباه است، دوما خواهش ما از آقای سراج این است که درباره تیم خودشان صحبت کنند و سوما هزینه‌ای که ما کرده‌ایم شامل خرید دستگاه‌های تونل‌های ضدعفونی، دستگاه‌های مربوط به مسائل بهداشتی برای میزبانی و تمرینات، چهار بار تست کرونا در بهترین آزمایشگاه‌های کشور با توجه به اهمیت سلامت بازیکنان و اعضای تیم و همچنین اردوی ۲۱ روزه ما در تهران است که نشان می‌دهد مدیریت باشگاه و کادر رهبری تیم کاملا به فکر این هستند که بازیکنان در بهترین شرایط بهداشتی و فنی قرار بگیرند.اگر هزینه‌ای انجام شده برای میزبانی، قصد ما این بوده تا بهترین میزبانی را از تیم‌هایی که در هفته‌های باقیمانده در ورزشگاه شهدای فولاد با آن‌ها دیدار می‌کنیم، داشته باشیم.

فولاد خوزستان لیگ خلیج فارس غبیشاوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر