کد خبر: 928258 A

هویبیرگ و دردسر بزرگ

مصاحبه کاپیتان دانمارکی ساوتهمپتون باعث گرفتن بازوبند کاپیتانی از وی شد.

به گزارش ایلنا و نقل از سان انگلیس، پیر امیل هویبیرگ هافبک دانمارکی باشگاه ساوتهپتون ماه گذشته در گفت‌وگو با یک رسانه آلمانی عنوان کرد:« رابطه من با باشگاه ساوتهمپتون عالی است. این تیم به من فرصت پیشرفت داد اما من شایسته حضور در سطوح بالاتر فوتبال اروپا هستم؛ این موضوع کاملا برای خودم و باشگاه ساوتهمپتون واضح و روشن است. هدف من فتح لیگ برتر انگلیس و لیگ قهرمانان اروپا است.»

این صحبت‌های هویبیرگ برای وی گران تمام شد و باشگاه انگلیسی اعلام کرد بازوبند کاپیتانی از وی گرفته و به جیمز وارد پروس هافبک جوان و تأثیرگذار قدیس‌ها واگذار شده است. مدیر اجرایی باشگاه ساوتهمپتون نیز در واکنش به این مصاحبه اعلام کرد اگر تیمی مدعی فتح لیگ قهرمانان اروپا است و خواهان جذب هویبیرگ هم باشد اجازه ترک تیم را به وی خواهند داد.

هویبیرگ در حالی این صحبت‌ها را انجام داده که طبق گزارش رسانه‌های انگلیسی دو باشگاه تاتنهام و اورتون علاقه‌مند به جذب وی هستند. قرارداد بازیکن سابق بایرن مونیخ و شالکه تابستان سال بعد به پایان می‌رسد و باشگاه ساوتهمپتون علاقه‌ای به از دست دادن بازیکن ثابت و تاثیرگذار خود به طور رایگان ندارد.

همین موضوع شاید باعث جدایی هویبیرگ در پایان فصل جاری رقابت‌های لیگ جزیره از جمع قدیس‌ها شود. هویبیرگ ۲۵ساله در تابستان سال ۲۰۱۶ با عقد قراردادی پنج‌ساله از بایرن مونیخ راهی ساوتهمپتون شد و از دسامبر ۲۰۱۸ نیز بازوبند کاپیتانی قدیس‌ها را بر بازو بست.

 

فوتبال اروپا ساوتهمپتون لیگ جزیره هویبیرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر