کد خبر: 923792 A

مهدی رسول‌پناه:

رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: رادوشویچ امروز مطالبات خود را گرفت تا دریافتی او به همان میزانی برسد که دیگر بازیکنان دریافت کرده بودند. در مورد بشار رسن نیز هماهنگی‌ها در حال انجام است. او به تهران می‌آید و مطالبات او نیز آماده شده است.

به گزارش ایلنا، دکتر مهدی رسول‌پناه اظهار داشت:

"همان‌طور که پیش از این با اعضای تیم و هواداران وعده کرده بودیم، پرداخت‌ها به بازیکنان برای به روز شدن دریافتی‌های آن‌ها همچنان ادامه دارد. پیش از این نسبت به پرداخت مطالبات بازیکنان اقدام کرده بودیم و در مورد خارجی‌ها هم اعتبار و ارز مورد نیاز تامین شد."

وی ادامه داد:

"امروز یک شنبه، بوژیدار رادوشویچ به باشگاه آمد و پرداختی خوبی داشتیم تا دریافتی او نیز مانند دیگر بازیکنان و حدود 70درصد باشد. در مورد بشار رسن هم اقدام مالی صورت گرفته است و منتظر ورود او به تهران هستیم تا مطالبه خود را دریافت کند. بشار در تدارک سفر به تهران است و هماهنگی برای این‌که بتواند به تهران سفر کند در حال انجام است و از این ناحیه نیز جای نگرانی نیست.در حال حاضر روی فراهم شدن سفر اوساگونا از نیجریه و عزیمتش به تهران متمرکز شده‌ایم. این تاخیر به دلیل محدودیت شدید پروازه‌ها و قوانین سخت‌گیرانه کشور‌ها برای تردد اتباع دیگر کشورها است که در کنترل ما نیست، اما در تلاش هستیم تا به هر ترتیب شده به واسطه پروازها ازدبی، دوحه یا ترکیه او را هر چه سریعتر در کنار تیم داشته باشیم."

دکتر رسول‌پناه همچنین درباره آخرین وضعیت محمد نادری اظهار داشت: 

"درباره محمد نادری و در کل همه بازیکنان نیز کار و مسوولیت را به مدیر و سرمربی تیم سپردیم."

 

پرسپولیس بشار رسن رادوشویچ لیگ خلیج فارس رسول پناه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر