کد خبر: 922915 A

کامران منزوی در گفت و گو با ایلنا

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران درباره فایل صوتی منتشر شده از جلسه هیات مدیره باشگاه توضیحاتی را ارائه کرد.

کامران منزوی در گفتگو با ایلنا درخصوص انتشار صدای منتشر شده از جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: این از آن کارهای غیراخلاقی در هیات مدیره است. این صحبت‌ها مربوط به خرداد سال گذشته است و آن زمان بود که علیه استراماچونی شایعه پخش میکردند که همسرش اجازه نمی‌دهد به ایران بیاید.

او ادامه داد: آمدن یا نیامدن او برای 20 روز طول کشید و اگر دقت کنید که در آن وویس حتی می‌گویم که با چنین وضعیتی تکلیف نقل و انتقالات چه می‌شود. این صحبت‌ها شیطنت است و همین موارد و ساختار من را از استقلال فراری داد. شخصی را در جلسات دعوت می‌کنند که صحبت‌ها را ضبط کند تا به دنبال مقاصد خود باشد و این کارها را انجام بدهند. ضمنا که من از استقلال رفتنی‌ام و فقط برای لنگ نماندن امضاها حضور دارم پس این حرکات برای چیست؟ امیدوارم هر چه سریعتر هیات مدیره ترمیم و بنده خلاص شوم.

منزوی همینطور درباره صحبت‌های مطرح شده درخصوص وریا غفوری گفت: درخصوص وریا اگر یادتان باشد گفته می‌شد که یک باشگاه 4 میلیارد تومان پیشنهاد داده است و الان رقم قراردادش در استقلال کمتر از این است. از عمد صحبت‌ها را بریده‌اند که شایعه درست کنند اما من داشتم از وریا تعریف می‌کردم که با تعصب است. بعد از اینکه کلمه تعصب را بکار بردم وویس را قطع کرده‌اند و طوریکه خودشان دوست داشتند آن را تنظیم کرده‌اند تا شیطنت کنند.

استقلال تهران وریا غفوری کامران منزوی آندره آ استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر