کد خبر: 922609 A

مدافع گل گهر در مورد شروع مجدد رقابت‌های لیگ برتر صحبت کرد.

سید احمد موسوی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار تدارکاتی اخیر گل گهر با پیکان اظهار داشت: در مورد بازی باید بگویم بازی خوبی بود و بعد از مدت‌ها بازی کردیم و یک دیدار دوستانه خوب و مفید انجام دادیم. سطح کیفی بازی خوب نبود که طبیعی است چرا که بدن‌ها به دلیل دوری طولانی از شرایط مسابقه سنگین شده بود و بازیکنان در این مدت تمرینات اختصاصی انجام داده بودند و آمادگی فیزیکی آنها مشکلی نداشت ولی به دلیل دوره بدنسازی کمی طول می‌کشد تا افت بدنی بازیکنان جبران شود و با چند دیدار دیگر به شرایط مطلوب می‌رسیم و آمادگی کامل پیدا می‌کنیم. در کل بازی خوب و مفیدی بود.

وی در مورد وضعیت خودش در این بازی هم گفت: در مورد خودم هم باید بگویم که آقای جلالی ترکیب را جوری چید تا به همه بازی برسد و اکثر نفرات را بازی داد و من هم به همین ترتیب یک نیمه بازی کردم. از عملکرد خودم ناراضی نیستم ولی خب به همان دلیلی که گفتم دوره بدنسازی را پشت سر گذاشتیم و من هم آمادگی بدنی کافی به همین دلیل نداشتم و یک هفته دیگر این مشکل برطرف می‌شود و به آمادگی کامل می‌رسم.

مدافع گل گهر در رابطه با اختلاف نظری که میان فوتبالی‌ها در خصوص شروع دوباره لیگ وجود دارد هم توضیح داد: در مورد برگزار شدن یا نشدن لیگ من با خیلی از بازیکنان تیم‌های دیگر در ارتباط هستم و همه می‌خواهند بازی‌ها دوباره از سر گرفته شود و اینکه در رسانه‌ها می‌گویند لیگ نباید شروع شود شاید تحت فشار باشگاهشان هستند و به خاطر منافع باشگاهشان این چنین صحبت می‌کنند ولی خودشان اکثرا منتظر شروع لیگ هستند. به نظر خودم هم لیگ باید شروع شود چون کرونا یک ویروس است که آمده و باید یکجوری با آن کنار آمد و همانطور که بخش‌های دیگر با رعایت موارد بهداشتی راه افتادند فوتبال هم می‌تواند راه بیافتد. الان منِ فوتبالیست بازی نکنم بنشینم خانه ولی برادرم می‌رود بیرون سرکار و ممکن است بگیرد و بیاید به من انتقال دهد. از طرفی مسئولان کشور ما می‌گویند در مهار کرونا از همه کشورهای پیشرفته دنیا بهتر عمل کردیم خب پس چطور آنجا لیگ‌هایشان را شروع کردند و ما نمی‌توانیم شروع کنیم؟ بعدهم این ویروس بعید است به این زودی ها از بین برود و بخواهیم به خاطر کرونا بازی نکنیم تا 2 سال باید فوتبال ایران را تعطیل کنند آیا کسی حاضر به چنین اتفاقی است؟ به نظر من همه منتظر شروع بازی‌ها هستند و اینکه می‌گویند برگزار نشود به دلایلی دیگری است. خون ما از سایر مردم که در مشاغل دیگر حضور دارند رنگین تر نیست و خود من هم منتظر شروع بازی‌ها هستم.

 

لیگ برتر فوتبال گل گهر سیرجان سید احمد موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر