کد خبر: 922482 A

پروژه حذف منتقدان ادامه دارد؟

شایعه برکناری، استعفا یا جدایی فرهاد از استقلال در پایان فصل مطرح می‌شود

به گزارش ایلنا، باید دید این پروژه امسال هم ادامه پیدا در چند وقت اخیر تمام کسانی که منتقد عملکرد وزارت ورزش در باشگاه استقلال بودند در هر پست و سمتی کنار گذاشته شده و حذف شدند. عبدالرضا موسوی عضو متمول هیات مدیره باشگاه که با تزریق پول به باشگاه هرچند به شکل قرض و با شرایط سفت و سخت مالی نقش پررنگی در برطرف شدن مشکلات مالی داشت با تامین هزینه‌های سفر استقلال برای 2 بازی پلی اف لیگ قهرمانان جلوی یک فاجعه مدیریتی را در دوران سرپرستی اسماعیل خلیل زاده گرفت یکی از نمونه‌های بارز منتقدان حذف شده است.

موسوی بعد از رفتن علی فتح الله زاده چراغ سبز نشان داد و اعلام آمادگی کرد تا برگردد. فرهاد مجیدی و اسماعیل خلیل زاده هم به شکل آشکار و مکتوب از او حمایت کردند، اما هیچ کدام باعث نشد تا راه بازگشت کسی که به وزیر و وزارتخانه تاخته بود هموار و ممکن شود.

نفر بعدی که خیلی سریع و راحت کنار گذاشته شد محمد نوری فر بود. مدیر رسانه‌ای باشگاه که او هم علاوه بر اینکه گفته می‌شود در تنطیم بیانیه مشترک بازیکنان علیه وزارت ورزش و انتصاب هایش دست داشته، یکی دوبار هم علیه وزیر و مجموعه او به شکل غیرمستقیم موضع انتقادی گرفته بود.این دونفر خیلی سریع از استقلال حذف شدند،

اما سومین منتقد که رفتن و جدایی اش کمی طولانی شد هم چند بار علیه وزارت ورزش موضع گرفته بود. کامران منزوی در جریان انتخاب احمد سعادتمند خیلی علنی گفت هیات مدیره نقشی در انتخاب او نداشته و او منصوب وزارت ورزش و شخص وزیر است.

از همان اسفند سال گذشته مشخص بود که منزوی رفتنی است و وزارت ورزش هم بر جدایی قطعی او تاکید کرده بود، فقط برای پذیرش این استعفا کمی زمان می‌خواست تا این کار در زمان مناسب خودش انجام شود. فرهاد مجیدی هم خودش یکی از منتقدان وزیر ورزش محسوب می‌شود.او علاوه بر فتح الله زاده مقابل انتخای سعادتمند که همه می‌دانستند انتخاب وزیر است موضع تندی داشت و گفت استقلال مدیران پولدار می‌خواهد و نه کارمند و با گفتن این جمله که کمک کم کم دارد به این انتخاب‌ها مشکوک می‌شود عملا مواضع ضد سلطانی فری استقلالی‌ها را قوت بخشید.

علاوه بر این او از منتقدان آشکار وزیر ورزش که حذف شدند یعنی موسوی و نوری فر هم حمایت کرد.مدت‌ها است که شایعه برکناری، استعفا یا جدایی فرهاد از استقلال در پایان فصل مطرح می‌شود که شاید به همین موج حدف شدن منتقدان وزارت ورزش  برگردد!در تازه ترین مورد هم بهزاد غلامپور مربی گلر‌های استقلال و دستیار نزدیک به فرهاد مجیدی مدعی شد که فتحی و وزارت ورزش استراماچونی را فراری دادند!؟

این انتقاد صریح و آشکار از سوی یکی از اعضای کادر فنی احتمالا نام او را هم در لیست سیاه قرار می‌دهد. اینکه در پایان فصل چه کسانی و چند نفر به صورت آشکار و غیر آشکار از استقلال کنار گذاشته خواهند شد به زودی مشخص می‌شود. فرشید اسماعیلی هم دیگر استقلالی است که احتمال دارد در لیست سیاه مدیران قرار گرفته باشد. در فصل گدشته بود که امیر حسین فتحی و معاونش پروژه حدف و کنار گذاشتن محترمانه فرهاد مجیدی، مهدی رحمتی و پژمان منتظری را اجرا کردند. البته طبق گفته منتظری فتحی قصد داشته روزبه چشمی را هم کنار بگذارد که بعدا نظرش عمی‌کند؟!      

 

استقلال فرهادمجیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر