کد خبر: 922317 A

مسئولان آرسنال به دنبال این هستند تا با ارتباط خوبی که با آرشاوین دارند زمینه‌ساز انتقال مهاجم ایرانی زنیت به لیگ جزیره شوند.

به گزارش ایلنا، وبسایت Sport Witness با اشاره به منابعی در باشگاه ناپولی ادعا کرده: آندره آرشاوین و مایکل آرتتا در تیم آرسنال حضور داشتند و یکدیگر را به خوبی می‌شناسند. اگرچه این دو مسیر متفاوتی را بعد از فوتبال خود انتخاب کردند اما به نظر می‌رسد حالا بایکدیگر ارتباط مستمری دارند، خصوصا وقتی پای سردار آزمون به میان باشد؛ این ادعای منابع ناپولی است.

 

آندره آرشاوین که سال ها در تیم تحت هدایت آرسن ونگر بازی کرد و ستاره خط هافبک آن تیم بود، حالا به فردی کلیدی در نقل و انتقالات فوتبال روسیه و تیم زنیت سن پترزبورگ تبدیل شده و آرتتا امیدوار است که او بتواند آزمون را به «امارات استادیوم» ببرد.

وبسایت انگلیسی ادعا می‌کند که سردار آزمون در ماه آوریل به باشگاه آرسنال پیشنهاد شده و بعد از آن آرتتا با آرشاوین تماس برقرار کرده و خواسته تا این انتقال را بررسی کند چرا که توپچی های لندنی به دنبال تقویت خط حمله تیم خود هستند.

این در حالی است که علاوه بر آرسنال یک باشگاه دیگر لندنی یعنی وستهم نیز به دنبال جذب آزمون است. نکته مهم این‌که ناپولی تصور می‌کند با ۲۵ میلیون یورو می‌تواند سردار را جذب کند اما شاید با ورود آرسنال این معادله نیز تغییر یابد.

سردار آزمون آرسنال لیگ جزیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر