کد خبر: 922247 A

هواداران سپیدرود برای تغییر مالکیت و اوضاع باشگاه کمپینی در فضای مجازی به راه انداختند.

به گزارش ایلنا، متن آماده شده به شرح زیر است:

جمع آوری امضای اینترنتی هواداران سپیدرود علیه مالک باشگاه

هواداران تیم سپیدرود رشت طی درخواستی به دادستان شهرستان رشت جناب آقای فلاح میری نسبت به شرایط بد مالکیتی و بدهی های انباشته شده باشگاه و شکایت های پیاپی و محکومیت این تیم اقدام به جمع آوری امضاهای اینترنتی کرده اند و باتوجه به اینکه مسئولان شهری و استانی در این چند روز به دلیل اعتراضات و مطالبه گری هواداران سپیدرود نسبت به وضع اسفناک مالکیت این باشگاه تحرکات مثبتی داشتند اما کانون هواداران باشگاه عنوان کرده که این پایان مطالبه گری هواداران فهیم و صبور سپیدرود نباید باشد و تا امروز بدلیل ناکارامدی مالک و بی تفاوتی هیت فوتبال نسبت به شرایط این تیم کار به جایی رسیده که لوگوی این باشگاه نیم قرنی حتی بنابه تهدید به حراج گذاشته شود‌.

در ادامه آمده است: امروز با پیگیری کانون هواداران باشگاه بستر یک امضاء اینترنتی برای مطالبه گری از مسئولان استانی و قضایی فراهم شد و هواداران عاشق سپیدرود با مراجعه به لینک یاد شده حمایت خودشان را اعلام کنند و هر چقدر تعداد امضاء بیشتر باشد سطح پیگیری توسط مسئولان محترم مربوطه بالاتر خواهد بود.

در ادامه آمده است: در این ایام سخت و با وجود تحریم‌های ظالمانه جنایتکاران دنیا علیه مردم ایران، جوانان غیور گیلان و علی الخصوص رشت سرگرمی و علاقه‌ای جز این تیم مردمی ندارند و با برد این تیم خوشحال شده و با باختش گریه می‌ کنند. این امر بسیار ناجوانمردانه است که حال و روز این تیم مردمی اینگونه باشد. ماجرای کُلیه‌ فروشی هواداران سپیدرود تا مدت‌ها حرف هر محفلی بود.

لیگ یک سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر