کد خبر: 920112 A

مسابقات هفته بیست و نهم بوندسلیگا از ساعت 18 امروز آغاز خواهد شد.

به گزارش ایلنا، مسابقات هفته بیست و نهم بوندسلیگا از ساعت 18 امروز آغاز خواهد شد و پس از 4 بازی همزمان در این ساعت، بایرن مونیخ از ساعت 21 به وقت تهران میزبان دوسلدورف خواهد بود.

ماینتس - هافنهایم

دیدار تیم‌های رده پانزدهم و رده هفتمی جدول. هافنهایم با 39 امتیاز 11 امتیاز از حریف امروزش پیش است و هشت پله اختلاف بین دو تیم در جدول رده بندی وجود دارد.

* ماینتس در سه دیدار اخیر مقابل هافنهایم شکست ناپذیر بوده است(دو پیروزی و یک تساوی). آنها رکورد بزرگترین پیروزی در بوندسلیگا را مقابل این تیم ثبت کرده‌اند(5 بر یک). 

* هافنهایم پیش از رویارویی با ماینتس در هفته دوازدهم برای 5 بازی شکست ناپذیری را تجربه کرده بود و آن بهترین عملکرد آنها تحت هدایت آلفرد شرودر  بود. کراماریچ، بهترین گلزن هافنهایم در شش دیدار گذشته مقابل ماینتس روی هفت گل اثرگذار بوده است(4 گل و سه پاس گل).

شالکه - وردربرمن

بازی رفت دو تیم با برتری شالکه به پایان رسیده بود و از آن زمان تا به امروز طی 16 مسابقه آنها تنها به سه پیروزی دست پیدا کرده‌اند؛ در حالیکه 27 امتیاز با بایرن مونیخ صدرنشین فاصله دارند.

تیم شالکه با یک رکورد وارد این مسابقه خواهد شد. آنها در بوندسلیگا بیش از هر تیمی دیگری موفق بوده‌اند که وردربرمن را شکست بدهند(38 مرتبه). مایکل گریگورتیش از شالکه با 6 گل از 9 مسابقه در رویارویی با برمن، بیش از هر تیم بوندسلیگایی برابر این تیم موفق به درخشش شده است. با این وجود این بازیکن اتریشی از بازی هفته هجدهم به بعد برای 8 هفته متوالی موفق به گلزنی نشده است.

وردربرمن در سه بازی گذشته در خانه شالکه به پیروزی رسیده است و بیش از هر تیم دیگری(15 بازی) موفق به شکست شالکه در خانه‌اش شده است. لئوناردو بیتنکورت در هر دو بازی خود در بوندس لیگا برابر شالکه، البته برای کلن گلزنی کرده است. این بازیکن 26 ساله در 4 بازی اخیر خود برای برمن روی سه گل اثرگذار بوده است(یک گل ، دو پاس گل).

ولفسبورگ - آینتراخت فرانکفورت

ولفسبورگ با 42 امتیاز از 28 مسابقه رسمی این فصل در رتبه ششم جدول رده بندی ایستاده است و 13 امتیاز بالاتر از فرانکفورت رده چهاردهمی قرار دارد.

ولفسبورگ در هفت دیدار آخر خود پنج پیروزی کسب کرده است و در 14 دیدار قبلی خود با فرانکفورت، حداقل یک بار به گل رسیده است. در 17 دیدار گذشته که به میزبانی ولفسبورگ بین دو تیم به انجام رسیده است هرگز مسابقه‌ای با تساوی بدون گل به پایان نرسیده است.

فرانکفورت در 14 بازی اخیر مقابل ولفسبورگ تنها دو بار به پیروزی رسیده است. ماکوتو هاسبه از آینتراخت 135 بازی رسمی با پیراهن ولفسبورگ انجام داده بود و در سال 09-2008 جام قهرمانی را به همراه این تیم به دست آورده بود.

هرتابرلین - آگزبورگ

هرتا پیش از شکست 4 بر صفر در دور رفت این فصل، برای 9 دیدار پیاپی مقابل آگزبورگ بدون شکست بود. در حال حاضر 19 گل در چهار جدال اخیر دو باشگاه وجود داشته است - به طور متوسط تقریباً در هر بازی 5 گل. لابادیا در 11 دیدار اخیر خود با آگزبورگ به عنوان مربی ، هفت برد به دست آورده است از جمله پیروزی 8 بر یک فصل گذشته با ولفسبورگ. این بزرگترین پیروزی او و سنگین‌ترین شکست آگزبورگ در بوندسلیگا بود.

کونها در هفت بازی بوندسلیگا برای هرتا چهار گل و یک پاس گل ایجاد کرده است. آگزبورگ به 8 تساوی با هرتا رسیده است یعنی بیش ازهر باشگاه دیگر در بوندسلیگا. با 11 گل و 6 پاس گل ، نیدرلچنر در 43 درصد از 40 گل این فصل آگزبورگ دخالت داشته است.

بایرن مونیخ - دوسلدورف

بایرن در 11 بازی بوندسلیگا مقابل دوسلدورف (9 پیروزی ، 2 تساوی) شکست ناپذیر است. قهرمان بوندسلیگا در شش بازی گذشته برابر دوسلدورف دست کم هر بازی سه گل به ثمر رسانده است. 

لواندوفسکی در این فصل تاکنون 27 گل برتر لیگ را به ثمر رسانده است زیرا پنجمین توپ طلای آلمان را در نظر دارد و اگر به این عنوان برسد برای سومین فصل متوالی آن را به خانه خواهد برد. توماس مولر در 5 بازی اخیر بوندسلیگا مقابل فورتونا 5 گل زده و پنج پاس گل ارسال کرده است.

دوسلدورف تا به امروز 29 شکست مقابل بایرن مونیخ را تجربه کرده و 117 گل از این تیم دریافت کرده است. همچنین آنها از 22 بازی در 49 رویارویی با بایرن موفق به گلزنی نشده‌اند. دوسلدورف 8 امتیاز با پادربورن قعرنشین فاصله دارد و 27 امتیاز کسب کرده است.

بایرن مونیخ بوندسلیگا کرونا وردربرمن شالکه هرتابرلین ماینتس آینتراخت فرانکفورت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر