کد خبر: 919459 A

دکتر مرادی پزشک تیم فولادخوزستان می‌گوید علی‌رغم هزینه بالای این تست‌ها اما با توجه به اهمیت سلامت بازیکنان و جامعه برای سومین بار تست از اعضای تیم در محل اردوی تیم در تهران گرفته شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، صبح امروز برای سومین بار تست PCR و همچنین تست‌های igG و igM از تمامی اعضا در محل اردوی تیم در تهران گرفته شد.

دکتر مرادی پزشک تیم بزرگسالان فولادخوزستان و همچنین رئیس ستاد مبارزه با کرونا در گفت‌وگو با رسانه باشگاه در این زمینه توضیح داد: این سومین مرحله از انجام تست‌ها بود، مرتبه اول که همگی منفی شدند و در مرحله دوم اما پنج نفر مشکوک اعلام شدند. سلامتی تمامی اعضای تیم برای ما و باشگاه اولویت اصلی هستند و تصمیم گرفتیم تا بازهم تست PCR و دیگر آزمایشات را از همه افراد بگیریم که امیدواریم جواب تست‌ها منفی باشد.

وی ادامه داد: این تست‌ها از راننده‌های اتوبوس‌هایی که در اختیار تیم‌ هستند نیز انجام شد تا افراد مرتبط با تیم نیز این آزمایش را انجام داده‌باشند. قطعا این تست‌ها هزینه زیادی دارند اما با درایت آقای آذری مدیرعامل باشگاه و همچنین حمایت آقای مهندس محمدی مدیرعامل کارخانه این هزینه‌ها بدون هیچ مشکلی پرداخت شد، باید به نوبه خودم از تمامی حمایت‌های این عزیزان تشکر کنم که برای سلامتی افراد تیم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

IMG_20200528_142719_592

جواد نکونام فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر