کد خبر: 919433 A

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد تیم‌ها مجوز برگزاری بازی دوستانه ندارند و نمی‌توانند چنین کاری انجام دهند.

به گزارش ایلنا، مهرزاد خلیلیان در خصوص آمارهای اعلام شده از تعداد بازیکنان مبتلا به کرونا در تیم های فوتبال لیگ برتری، گفت: باید از تمام باشگاه های که با جدیت در تلاش هستند تا بهترین ها را برای ورزشکاران خود رقم بزنند تشکر کنم. وزارت بهداشت شرایط ویژه ایی را برای شروع مسابقات در نظر گرفته و این در مجموع اتفاق مثبتی است.

وی ادامه داد: کرونا بیماری جدیدی است و قطعا ما باید به باشگاه ها زمان دهیم تا با کمک هم کارها را پیش ببریم. تلاش همه ما این است که بهترین ها رقم بخورد.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص برنامه ریزی برخی باشگاه ها برای انجام بازی های تدارکاتی، گفت: به هیچ عنوان قرار نبوده بازی های تدارکاتی برگزار شود زیرا ما فعلا مجوز برگزاری تمرین را دادیم.

وی تصریح کرد: اولویت ما آزمایش PCR است و همه باشگاه ها موظف به گرفتن این آزمایش هستند. باید سلامت ورزشکاران به صورت کامل حفظ شود و تمام باشگاه ها باید این آزمایش را بدست ما برسانند.

خلیلیان اظهار داشت: افسران نظارت بر این تست ها از سوی فدراسیون ما انتخاب می شوند. جلسه بسیار خوبی با مسوولان برگزاری رقابت های لیگ برتر داشتیم تا بتوانیم با نظارت دقیق تر کار ها را پیش ببریم.

وی تاکید کرد: در همه جای دنیا ممکن است تست بازیکنی مثبت باشد و این را بدانید ورزشکاران ما با مشکل خاصی رو به رو نبودند و فقط تست PCR آنها مثبت بوده است.

لیگ برتر فوتبال مهرزاد خلیلیان ویروس کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر