کد خبر: 918843 A

بعید می‌دانم از تراکتور کسی کرونا داشته باشد

مدافع تراکتور در مورد شروع مجدد لیگ برتر و اتفاقات چند روز اخیر صحبت کرد.

میلاد فخرالدینی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص برنامه شروع تمرینات و آغاز رقابت‌ها که از سوی سازمان لیگ اعلام شد اظهار داشت: به هر حال تصمیمی است که مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ گرفتند و ما هم ناچاریم از آن تبعیت کنیم و چاره‌ دیگری نداریم ولی نمی‌دانم آنها که این برنامه را نوشتند چطور می‌خواهند برای فصل بعد برنامه ریزی کنند. ما یک زمان 80 روزه دور از بازی و تمرینات بودیم و حالا قرار است بدنسازی کنیم و بعد از 9 هفته دوباره باید برای فصل جدید بدنسازی کنیم و این خیلی برای بدن‌های ما اتفاق بدی است و احتمال مصدومیت‌های شدید و طولانی مدت را هم افزایش می‌دهد. ضمن اینکه تیم ملی هم بازی دارد و این وسط باید برای آن هم برنامه ریزی کرد. این را هم در نظر داشته باشید ممکن است بازیکنان کلیدی ملی‌پوش درگیر مصدومیت شوند و اگر به این خاطر تیم ملی ضرر کند چه می‌شود؟ هرجور حساب کنیم ادامه دادن این لیگ تصمیم درستی نبود ولی به هر حال این تصمیم گرفته شده است.

وی در مورد تست کرونای بازیکنان تراکتور و مشکوک بودن 4 بازیکن هم گفت: این مربوط به تست خون است که از آنها گرفته شده و جواب نهایی تست کرونا هنوز نیامده است. با توجه به شرایطی که داشتیم بعید می‌دانم بازیکنی از تراکتور کرونا داشته باشد و امیدوارم جواب تست نهایی آنها منفی باشد.

مدافع تراکتور در رابطه با نامه‌ای که باشگاه تراکتور به همراه 3 باشگاه دیگر به وزارت ورزش نوشته و تهدید به انصراف از مسابقات کرده است هم توضیح داد: باشگاه این تصمیم را برای این گرفته که به سلامت بازیکنانش اهمیت می‌دهد و نگران وضعیت بازیکنان و عواملش است و من هم از این تصمیم استقبال و حمایت می‌کنم.

لیگ برتر فوتبال تراکتور میلاد فخرالدینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر