کد خبر: 918404 A

پزشک سپیدرود:

پزشک تیم سپیدرود رشت می‌گوید این باشگاه برای انجام تست کرونا با مشکلات مالی مواجه است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، دکتر عرب، پزشک تیم سپیدرود رشت درباره انجام تست کرونای بازیکنان این تیم اظهار داشت: هماهنگی پشت سر گذاشتن این تست‌ها با دانشگاه گیلان انجام شده است و قرار شده که به زودی این آزمایشات صورت بگیرد. به هر حال تست‌های متفاوتی در بازار وجود دارد و قیمت هر آزمایش از 160 هزار تومان تا 700 هزار تومان است.

او ادامه داد: اگر هدف سند سازی باشد یک تیمی کمتر هزینه می‌کند اما می‌گوید که از کیت‌های با کیفیت استفاده کرده است اما این غلط و اخلاقی نیست و این صرفه جویی نیست بلکه بازی کردن با جان یک انسان است. انجام این آزمایش در حال حاضر یک بار مالی سنگین دارد و قبل از تمرینات و مسابقات باید هر 5 روز یکبار انجام شود.

دکتر عرب افزود: سپیدرود نمی‌تواند یک 600 هزار تومان به بازیکن و کادرفنی بدهد چه طور می‌خواهند هر 5 روز یکبار این کار را انجام بدهند و تست بگیرند؟ مشکلات مالی برخی باشگاه‌ها بسیار است و همه تیم ها باید حمایت شوند و این کمک باید صورت بگیرد. کرونا مثل سیل می‌ماند و همه باید به یکدیگر کمک کنند. وزارت ورزش باید ورود کند و کمک کند چون شرایط را خودشان می‌دانند و باشگاه‌ها نیاز به یک حمایت بزرگ دارند. فرقی هم ندارد چه باشگاه درآمد دار و چه باشگاهی که درآمدی نداشته باشد؛ همه باید حمایت شوند.

پزشک سپیدرود درخصوص اینکه پیش از فرا رسیدن سال جدید چند مورد مشکوک ابتلا به کرونا در بین بازیکنان این تیم گزارش شده بود هم همچنین گفت: در حال حاضر هیچکدام کرونا ندارند همگی در سلامت کامل هستند.

ویروس کرونا سپیدرود رشت تست کرونا دکتر عرب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر