کد خبر: 918296 A

بازیکن سابق تیم بارسلونا می‌گوید برای حضور در ترکیب اصلی این تیم انتظار مصدومیت یا محرومیت دو ستاره در پست خودش را در ذهن داشت.

به گزارش ایلنا، سیمائو سابروسا سال 1999 از بنفیکا به بارسلونا پیوست و دو فصل برای این تیم بازی کرد. از بخت بد، بارسا در پست او یعنی بال تهاجمی، فوق ستاره‌هایی چون ریوالدو و لوئیس فیگو را داشت که باعث می شد به او چندان بازی نرسد.

سیمائو در این رابطه گفت:« وقتی به بارسلونا بودم، با خودم فکر می کردم که با وجود ریوالدو و لوئیس فیگو، چگونه به من بازی خواهد رسید؟ بارسلونا پر از ستاره بود و تمرین کنار فیگو، دی بوئر، کلایورت، گواردیولا و. ... که خیلی های شان بعدها مربیان بزرگی شدند، افتخاری برای من بود. کار به جایی رسیده بود که منتظر مصدومیت یا محرومیت فیگو و ریوالدو بودم تا بتوانم فرصت بازی پیدا کنم(با خنده). وقت سفرهای هوایی، بین فیگو و گواردیولا می نشستم و کتاب می خواندم. پپ با من بارها صحبت می کرد و همان زمان نیز دیدگاه ها تاکتیکی فوق العاده ای داشت. او با من در مورد گردش صحیح توپ در زمین و جایگیری ها حرف می زد. از حرف های او بسیار استفاده کردم و بعد ها کاملا به سودم شد. یادم است تمرین تمام می شد و من در اوج خستگی بودم که ریوالدو از من می خواست با او تمرین کنم. او انرژیک و خستگی ناپذیر بود. 19 سال داشتم و از تمرین کنار آن ستاره ها لذت می بردم. سال های بی نظیری بودند.» 

بارسلونا فیگو ریوالدو سیمائو سابروسا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر