کد خبر: 918024 A

فرهاد برای فصل بعد هم با استقلال قرارداد دارد ؛

مدت قرارداد فرهاد مجیدی با استقلال برای یک‌فصل و نیم است که شامل نیم‌فصل دوم لیگ نوزدهم و لیگ بیستم می‌شود.

به گزارش ایلنا، باشگاه استقلال دوازدهم بهمن  سال 98،ساعاتی بعد از اعلام رسمی پایان همکاری با آندره آ استراماچونی،طبق مصوبه هیات مدیره باشگاه فرهاد مجیدی را به‌عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی کرد. در جلسه هیات مدیره که با حضور 4 عضو این باشگاه  شامل اسماعیل خلیل زاده، امیرحسین فتحی، کامران منزوی و عضو جدید و بدون حکم هیات مدیره یعنی عبدالرضا موسوی برگزار شد، فرهاد مجیدی با نظر مثبت تمام اعضا به‌عنوان سرمربی این تیم در ادامه فصل انتخاب و معرفی شد.

مدت قرارداد فرهاد مجیدی با استقلال برای یک‌فصل و نیم است که شامل نیم‌فصل دوم لیگ نوزدهم و لیگ بیستم می‌شود. ارزش قرارداد فرهاد مجیدی هم پیش‌ازاین توسط خودش اعلام‌شده است:« قرارداد من با باشگاه استقلال برای نیم‌فصل یک میلیارد و 200 میلیون تومان است و مثل همه بازیکنان 40 درصد آن را گرفته‌ام. یک میلیارد و 200 میلیون تومان هم از سال 90 از این باشگاه طلب دارم که چک آن در گاوصندوق منزلمان است. یادم رفت آن را بیاورم و به شما نشان دهم. هنوز چک را به بانک نبرده‌ام ولی این‌طرف و آن‌طرف شنیدم که در مورد من و قراردادم صحبت می‌کنند به همین خاطر گفتم رقم قرارداد من را همه بدانند.» حالا اگر ارزش قرارداد او برای سال دوم را هم 2 برابر همین مبلغ در نظر بگیریم حدود 2 میلیارد و 500 میلیون تومان می‌شود.

طبق شنیده‌ها در قرارداد  تنظیم‌شده باشگاه استقلال اگر قرارداد را یک‌طرفه فسخ کند باید غرامت آن را پرداخت کند، اما درصورتی‌که مجیدی خودش استعفا بدهد و کناره‌گیری کند دیگر هیچ‌کدام یعنی نه فرهاد و نه باشگاه غرامتی به یکدیگر پرداخت نمی‌کنند. این‌ها مقدمه‌ای برای این موضوع بود که باشگاه استقلال برای فصل آینده و ادامه همکاری با سرمربی جوان اش نیازی به مذاکره و تمدید قرارداد ندارد.

فرهاد مجیدی سرمربی رسمی و قانونی استقلال برای فصل آینده است و باشگاه اگر قصد ادامه همکاری با او را نداشته باشد باید یک‌طرفه فسخ قرارداد کرده و البته در صورت شکایت فرهاد مجیدی غرامت چندمیلیاردی آن را هم پرداخت کند.با توجه به این موضوع تنها راه جدایی بی درسر و بدون هزینه مجیدی این است که خودش استعفا بدهد یا دو طرف بر سر این موضوع به توافق برسند.در چنین شرایطی بحث برکناری فرهاد منتفی است.

سعادتمند تا اینجا برای ادامه همکاری با فرهاد ابراز علاقه و آمادگی کرده است، اما اگر طبق شایعات بحث گزینه‌های دیگر مطرح باشد آن‌وقت برکناری فرهاد جدا از دردسرهایی دارد، پرهزینه هم خواهد بود. درمجموع مجیدی بدون نیاز به مذاکره و تمدید قرارداد یا توافق تازه‌ای برای فصل آینده هم سرمربی قانونی آبی پوشان محسوب می‌شود.

باشگاه استقلال فرهاد مجیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر