کد خبر: 917960 A

با اعلام سرپرست خوشه طلایی ساوه؛

با اعلام سرپرست تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه نماینده استان مرکزی در رقابت‌های لیگ یک در دو دیدار تدارکاتی به مصاف استقلال و پرسپولیس خواهد رفت.

وحید حکیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در مورد نتایج تست کرونای اعضای نماینده لیگ یکی استان مرکزی که روز اول خرداد انجام شد، عنوان کرد: نتیجه تمامی تست‌های گرفته شده از اعضای تیم منفی شده و ان شاا... از فردا تمرینات تیم به صورت رسمی از سر گرفته می‌شود. در اطلاع‌رسانی قبلی زمان شروع تمرینات ما روز سوم خرداد عنوان شده بود اما طبق مجوزهای دریافتی تمرینات از فردا، پنجم خرداد شروع می‌شود.

وی در مورد برنامه تیم خوشه طلایی ساوه برای آماده‌سازی بازیکنان پس از دوری چند ماهه از کوران مسابقات گفت: روز سه‌شنبه هفته جاری در دیداری دوستانه در تهران به مصاف پیکان خواهیم رفت و بعد از این دیدار در صورت اخذ مجوزهای لازم اردویی را در شهر همدان برگزار می‌کنیم.

حکیمی در پایان گفت: در روزهای ۲۲ و ۲۷ خرداد نیز در تهران در دیدارهایی دوستانه برابر استقلال و پرسپولیس حاضر می‌شویم و سپس با توجه به اعلام سازمان لیگ مبنی بر آغاز مسابقات از اوایل تیرماه آماده حضور در مسابقات باقی‌مانده از رقابت‌های لیگ یک خواهیم شد. تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه با رهبری محسن عاشوری در فاصله هشت هفت مانده تا پایان رقابت‌های لیگ دسته اول با ۴۵ امتیاز و به دلیل تفاضل گل بیشتر نسبت آلومینیوم اراک در رده سوم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها قرار دارد و یکی از شانس‌های اصلی صعود به لیگ برتر به شمار می‌رود.

استان مرکزی استقلال و پرسپولیس پایتخت رقابت های لیگ فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر