کد خبر: 917780 A

یونس شاکری در گفتگو با ایلنا:

مهاجم گل‌گهر معتقد است یک ماه زمان بسیار کمی برای آماده‌سازی تیم‌هاست، این فشردگی منجر به افزایش تعداد مصدومان خواهد شد.

یونس شاکری در گفتگو با خبرنگار ایلنا در خصوص زمان شروع مجدد لیگ برتر اظهار داشت: در مورد این موضوع نظرهای متفاوتی وجود داشت. چرا که عده‌ای موافق ادامه رقابت‌ها بودند برخی هم مخالف ولی فکر میکنم اگر مسابقات ادامه پیدا نمیکرد، لیگ سال بعدی هم در هاله‌ای از ابهام قرار میگرفت، ولی به شخصه خودم دوست داشتم هرچه زودتر مسابقات برگزار شود.

مهاجم گل‌گهر سیرجان در خصوص اینکه آیا یک ماه زمان مناسبی برای آماده‌سازی تیم‌ها است گفت: یک ماه خیلی تایم کمی است. متاسفانه برنامه‌ای که به ما داده شده بسیار فشرده برنامه‌ریزی شده است همین موضوع باعث می‌شود تا تعداد مصدومان تیم‌ها افزایش پیدا کند. از زمان شروع رقابت‌های بوندسلیگا در هفته اول چهار بازیکن مصدوم شدند. نزدیک به دو ماه نیم است که لیگ تعطیل بوده فکر میکنم یک ماه خیلی زمان کمی برای آماده سازی باشد بهتر بود تا در این شرایط به هر تیمی برای آماده‌سازی حداقل دو ماه زمان میدادند.

شاکری در پاسخ به اینکه فکر میکنید گل گهر بتواند در ادامه رقابت‌های لیگ برتر به همان روند خوبش ادامه دهد گفت: روز اول از تمامی بازیکنان ما تست بدنی گرفته شد، نزدیک به 90 درصد از آنها در شرایط ایده‌آل قرار داشتند. چرا که تمامی آنها روزانه تمرینات منظمی را زیر نظر کادر تیم و آقای جلالی انجام میدادند.‌ مطمئن باشید گل‌گهر همان شرایط صعودی‌ قبل را ادامه خواهد داد چرا که تمامی بازیکنان از انگیزه و آمادگی بدنی، ذهنی بسیار خوبی برخوردار هستند.

وی در واکنش به اینکه گفته میشد چون گل‌گهر گزینه سقوط بود دوست داشت لیگ تعطیل شود تا با اضافه شدن دو تیم جلوی سقوطش به لیگ یک گرفته شود گفت: به جز پرسپولیس، پانزده تیم لیگ برتر در نامه‌ای مخالف ادامه دار بودن مسابقات لیگ برتر بودند فکر میکنم این شرایط هیچ ربطی به ما نداشته باشد. با تمامی اینها امیدوارم گل‌گهر بتواند بعد از شروع مسابقات نتایج خوبی کسب کند و باعث خوشحالی هوادارانش باشد.

گل گهر سیرجان یونس شاکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر