کد خبر: 917051 A

شیخ دیاباته و هرویه میلیچ بازیکن خارجی استقلال که به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مسابقات لیگ برتر راهی کشورهای خود شده‌اند

به گزارش ایلنا، در حالی که این روزها حرف از حل مشکل باشگاه استقلال برای پرداخت مطالبات دیاباته و میلیچ در میان است با اعلام زمان شروع لیگ، آبی ها به دنبال ایجاد شرایط مناسب برای حضور این دو بازیکن در تمرینات هستند. شیخ دیاباته و هرویه میلیچ  بازیکن خارجی استقلال که به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مسابقات لیگ برتر راهی کشورهای خود شده‌اند این روزها به صورت مرحله‌ای مطالبات خود را دریافت می‌کنند.

مسئولان باشگاه استقلال در هفته گذشته در چند نوبت بخش‌هایی از مطالبات هر دو را پرداخت کرده و قرار است هر چند روز بخش دیگری از حقوق عقب افتاده این بازیکنان به حساب آنها واریز شود.

با توجه به اینکه تمرینات تیم فوتبال استقلال قرار است آغاز شود، مسئولان این باشگاه قصد دارند با هر دو بازیکن برای بازگشت به تهران تماس برقرار کنند. این بازیکنان به محض فراهم شدن شرایط پروازها به کشور و با توجه به دریافت مطالبات خود باید زمان حضور در تمرینات را به باشگاه اعلام کنند.

احمد سعادتمند در پستی اینستاگرامی خبر داد که خبر جدایی این 2 بازیکن صحت ندارد و آنها به تهران باز خواهند گشت. نیکولای بودوروف دیگر بازیکن خارجی استقلال است که قراردادش را با این باشگاه فسخ کرده است.

استقلال شیخ دیاباته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر