کد خبر: 916886 A

سرمربی تیم رئال مادرید گفت: ۱۱ بازی مانده و باید فصل را خوب تمام کنیم.

به گزارش ایلنا، زین الدین زیدان در گفتگو با سایت رسمی باشگاه رئال مادرید درخصوص بازگشت بازیکنان پس از کرونا گفت: هفته خوبی بود چون بیشتر تمرین کردیم، بازیکنان در گروه‌های کوچک تمرین کردند و ما توانستیم کارهای تاکتیکی، بدنی و تکنیکی بیشتری انجام بدهیم. این هفته بهتر بود و هفته بعد بهتر هم می‌شود. 

او ادامه داد: تمرین دادن را دوست دارم اما بازی کردن بهتر است. امیدوارم دوباره بازی کنیم. باید مثبت فکر کرد چون توانستیم به تمرینات برگردیم. بازیکنان به این فکر می‌کنند که حالا از موقعیت استفاده کنند. ۱۱ بازی مانده و باید فصل را خوب تمام کنیم. ما اینجا هستیم و هویت باشگاه یعنی تلاش کنیم تا همه چیز را ببریم. 

زیدان افزود: خوشحالم که با بازیکنانم به تمرین بازگشتم. بعد از ۲ ماه این مهمترین نکته است. خوشحالیم که به والدبباس بازگشتیم. تمریناتی را با بدنسازان تیم در نظر گرفته بودیم و بازیکنان هم خوشحال بودند که حداقل در خانه کاری می‌کنند. آنها کارشان را خوب انجام دادند و به خاطر همین روی فرم هستند. آنها خوشحالند که می‌توانند تمرین کنند، در کنار هم باشند و از کاری که برای فوتبال بازی کردن انجام می‌دهند، خوشحالند.

رئال مادرید کرونا ویروس کرونا زین الدین زیدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر