کد خبر: 916701 A

مگنو باتیستا در گفتگو با ایلنا:

هافبک برزیلی پارس جنوبی می‌گوید: نزدیک به چندین ماه است که اجاره خانه‌ام را پرداخت نکرده‌ام، صاحب‌خانه من را جواب کرده است.

مگنو باتیستا در گفتگو با خبرنگار ایلنا در خصوص آخرین وضعیتش اظهار داشت: نزدیک به دو ماه است که منتظر باشگاه هستم. هر روز که با آن‌ها صحبت میکنم بحث را به هفته بعد موکول میکنند. می‌گویند انشاالله که مدیران بالا دستی برای باشگاه پول واریز خواهند کرد تا مشکل تو هم برطرف شود. اگر مشکلم حل نشود با باشگاه صحبت میکنم و خودم بلیط میگیرم. من اینجا نمیتوانم عمل کنم چرا که خانواده‌ام کنارم نیستند و تنهایی خیلی برایم سخت است. دلم خیلی برای آنها تنگ شده هر روز دخترم به من می‌گوید: بابا وقتی تو فوتبال بازی نمی‌کنی پس چرا به برزیل نمیایی تا کنارم باشی؟ نزدیک به سه ماه است که همچنان منتظر باشگاه هستم واقعا خیلی خیلی روزهای سختی را سپری می‌کنم خیلی خوب میشد اگر میتوانستم الان به برزیل سفر کنم تا دوباره نیم فصل بتوانم به فوتبالم ادامه دهم.

وی ادامه داد: با آقای مرادی صحبت کردم قرار بود تا دیروز پول را برایم واریز کنند که هنوز خبری نشده است. ولی اگر مشکلم را حل نکنند از باشگاه جدا خواهم شد. چرا که به این شکل خیلی برایم سخت است. در حال حاضر نزدیک به 5_6 ماه است که بدلیل بی پولی نتوانستم اجاره خانه‌ام را پرداخت کنم و صاحب‌خانه من را جواب کرده است و می‌گوید اگر پول نمی‌دهی اسباب‌های خانه‌ات را بیرون میریزم هر شب از فکر اینکه بالاخره شرایطم به شکل خواهد شد خوابم نمیبرد.

باتیستا در مورد شروع مجدد رقابت‌های لیگ برتر گفت: بنظرم ادامه دار بودن رقابت‌های لیگ خیلی بهتر است چرا که اگر لیگ ادامه پیدا نمی‌کرد در آن صورت تصمیم گیری در مورد تیم‌های صعود کننده به آسیا و تیم‌هایی که قرار بود به لیگ دسته دوم سقوط کنند خیلی سخت میشد.

هافبک پارس جنوبی در خصوص اینکه آیا فکر می‌کند یک ماه فرصت مناسبی برای آماده سازی تیم‌ها باشد گفت: بله فکر می‌کنم یک ماه فرصت خوبی برای آماده‌سازی بازیکنان تیم‌ها است.

مگنو باتیستا پارس جنوبی جم مراد مرادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر