کد خبر: 915728 A

مالک تیم باشگاه سوهان محمد ادعا می‌کند یکی از اعضایی که در مجمع هیات فوتبال قم حضور و حق رای داشته است از نظر قانونی نماینده باشگاه سوهان محمد نیست پس رای او وجاهت قانونی ندارد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌و‌گو؛ برنامه "ورزش بدون ویرایش" با موضوع برکناری و تهدید اعضای منتقد مجمع عمومی فدراسیون فوتبال و بررسی مسئله برکناری کریم بهرامی رئیس هیئت فوتبال قم در ارتباط تلفنی با سید محمد طباطبایی، رئیس هیئت مدیره و مالک تیم باشگاه سوهان محمد روانه آنتن شد .

سید محمد طباطبایی در ابتدا به حضور غیرقانونی " محمد حمید آبکار " در مجمع فوق العاده هیات فوتبال اشاره کرد و گفت : سال گذشته طی نامه ای " آقای آبکار " به عنوان نماینده باشگاه برای عضویت در مجمع معرفی شدند اما در سال جدید نامه ای منتشر کردیم و در آن به صراحت عنوان کردیم " آقای آبکار " مسئولیت ندارند و خود من در مجمع شرکت خواهم کرد ؛ به معنای دیگر بنده به صورت رسمی و علنی آقای آبکار را از مسئولیتش در مجمع برکنار کردم.

در این میان مجری برنامه " ورزش بدون ویرایش " رادیو گفت و گو نامه ای بدون شماره که در تاریخ ۱۸/۰۲/۹۹ از طرف باشگاه سوهان محمد خطاب به ریاست مجمع فوتبال استان قم منتشر شده بود را قرائت کرد . در این نامه آقای " محمد حمید آبکار " از تاریخ ۱۸ اردیبهشت به مدت دو سال به عنوان نماینده تام الاختیار باشگاه سوهان محمد برای شرکت در مجامع فوتبال استان قم معرفی شده بود که امضای آقای " مرتضی اسماعیلی " به عنوان مدیرعامل پای آن دیده می شود .

مالک تیم باشگاه سوهان محمد تاکید کرد : آقای اسماعیلی به عنوان مدیر عامل حدود ۱۰ ماه است که اصلا در قم حضور ندارند و دسترسی برای امضا ندارند بنابراین امضایی که در پایان نامه وجود دارد امضای ایشان نیست و در واقع متعلق به آقای " بشیری پور " نایب رئیس من است . البته آقای " بشیری پور " حق امضا ندارند.

طباطبایی در واکنش به اننقاد مجری که امضای آقای بشیری از طرف نبوده و جعل محسوب می شود ، عنوان کرد : خیر این کار از روی عمد نبوده است . ایشان اطلاعات و شناخت کاملی نسبت به مسائل و جزئیات فوتبال ندارد و تصور می کرده این جلسه یک مجمع ساده است و می تواند به جای آقای اسماعیلی امضا کند .

وی تصریح کرد : پس ازآنکه ما اطلاع پیدا کردیم این مجمع به چه منظور برگزار می شود و با دیگر مجامع متفاوت است ، بلافاصله پس از ارسال این نامه ، هم به فدراسیون و هم به هیات فوتبال در خصوص مشکل امضای نامه توضیح کتبی داده ام .

بنابر گفته های محمد طباطبایی حضور " محمد حمید آبکار " به عنوان نماینده باشگاه سوهان محمد در مجمع فوق العاده هیئت استان قانونی نیست و از این رو برکناری کریم بهرامی از ریاست هیات فوتبال استان قم با رای "آبکار" که به عنوان یکی از اعضا در جلسه حضور و حق رای داشته نیز خود به خود زیر سوال خواهد رفت.

ورزش بدون ویرایش هیات فوتبال قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر