کد خبر: 915695 A

کمیته بین المللی المپیک با تمرکز اصلی بر منطقی سازی هزینه‎‌ها از برنامه ریزی کامل خود برای بازی‌های المپیک 2020 توکیو که قرار است در سال 2021 برگزار شود پرده برداشت.

به گزارش ایلنا و به نقل از republic، کمیته بین المللی المپیک با تمرکز اصلی بر منطقی سازی هزینه‎‌ها از برنامه ریزی کامل خود برای بازی‌های المپیک 2020 توکیو که قرار است در سال 2021 برگزار شود پرده برداشت. این برنامه‌ها با محوریت توجه به منطقی کردن هزینه‌ها بدون سازش با استاندارد ورزش و امکانات برای ورزشکاران رونمایی شده است.

با تعویق المپیک توکیو، همه ما متعهد هستیم تا توکیو 2020 را به یک بازی مقرون به صرفه تبدیل کنیم. وزارت ورزش ژاپن در همکاری نزدیک با مسئولان برگزاری این مسابقات برای شناسایی مناطق بالقوه برای بهینه‌سازی فضا به جای به خطر انداختن زمینه بازی و انجام این رقابت‌ها در مناطق خطرناک است.

گروه مشاوره بازی‌های المپیک و مولتی اسپورت (ASOIF) نیز برای کمک به شناسایی مناطق مناسب برای بهینه سازی و صرفه جویی در هزینه‌ها فعالیت خواهند داشت. توجه داشته باشید که توکیو 2020 هنوز در جستجوی راه حل‌های احتمالی برای ذینفعان است که نیاز به آزادماندن بیش از 10٪ اتاق‌ها توسط هتل‌ها نیاز دارند. توکیو 2020 اعلام کرده است که نتایج این بحث‌ها در اسرع وقت ابلاغ می‌شود.

11

در نخستین جلسه هیات مدیره IOC که در تاریخ 14 مه 2020 به صورت آنلاین برگزار شد، تصمیمی گرفته شد که سیزدهمین جلسه کمیته بین المللی المپیک در 17 جولای 2020 برگزار شود. به دنبال رعایت مقررات بهداشتی سازمان بهداشت جهانی و مقامات سوئیس و اولویت سلامت کارکنان، همزمان با نظارت بر وضعیت مداوم در حال تغییر در مورد COVID-19 ، کمیته بین المللی المپیک حداقل تا 8 ژوئن کار خود را از خانه ادامه می‌دهد و پس از آن مجددا بازگشایی خواهد شد. قابل توجه است که در حال حاضر این نهاد نمی‌تواند پذیرای میهمانان خارجی باشد.

22

المپیک 2020 المپیک توکیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر