کد خبر: 914352 A

سرمربی تیم رئال مادرید امیدوار است تا شاگردانش در بازگشت به مستطیل سبز تنها روی مسائل فوتبالی متمرکز باشند.

به گزارش ایلنا و به نقل از مارکا، رئال مادرید به کار خود بازگشت، اما کار آسانی نبود. بازیکنان عادت ندارند در چنین شرایطی و عدم اطمینان و تنش به تمرین بپردازند چرا که به بهبود وضعیت فعلی کمک نمی‌کند. 

با این حال، زین الدین زیدان برنامه‌ای دارد که به اعتقاد وی تیم خود را به موفقیت در ادامه فصل جاری سوق می‌دهد. این سرمربی فرانسوی از بازیکنانش می‌خواهد اعتماد به نفس خود را به دست بیاورند و ترس‌های خود را برطرف کنند تا بتوانند به اهداف اصلی باشگاه در زمین برسند.

حتی وقتی تمرینات رئال مادرید تعطیل شده بود و او نمی‌توانست بازیکنانش را در والدبباس ملاقات کند، او نیاز به اطمینان داشت که با تمامی شاگردانش در ارتباط باشد. استفاده از ماسک و دستکش، ضدعفونی کردن اتاق رختکن، عدم تماس بازیکنان و کادرفنی و پیگیری تمرینات در گروه‌های کوچک این روزها برای فوتبالیست‌ها عادی شده است.

این به هر حال فوتبال است اما نه به شکلی که از پیش سراغ داشتیم. زیدان و کارکنان باشگاه در انتظار مراحل بعدی تمرینات هستند تا بتوانند به صورت گروهی در جلسات آموزش حضور داشته باشند. وقتی تیم اول رئال بتوانند مجدداً باهم تمرین کند، سرمربی رئال مادرید قصد دارد تا بازیکنانش روی توپ و فوتبال خود تمرکز کنند و سایر موارد را فراموش کنند.

زیدان می‌داند که این کار ساده‌ای نخواهد بود و او مجبور است بازیکنان خود را از نظر جسمی و روحی برای چالش‌های پیش رو آماده کند.

رئال مادرید لالیگا کرونا ویروس کرونا زین الدین زیدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر