کد خبر: 913480 A

آغاز تمرینات بعد از عید فطر

یک منبع آگاه خبر از قطعی بودن شروع دوباره مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران بعد از ماه مبارک رمضان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پس از بررسی‌های متعدد نهادهای ذیربط و هماهنگی‌های انجام شده در نهایت تاریخ شروع لیگ برتر و آغاز تمرینات تیم‌ها تعیین شد و به زودی رسماً اعلام خواهد شد.

طبق گزارشی که توسط منابع آگاه به ایلنا رسیده قرار است زمان بازگشایی ورزشگاه‌ها و صدور مجوز تیم‌ها برای برگزاری تمرینات گروهی از 6 خرداد باشد و تیم‌ها پس از 2 هفته تمرین از تاریخ 20 خرداد مسابقات را شروع کرده و با برنامه‌ای فشرده 9 هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر برگزار شود.

به گزارش ایلنا، در این میان تغییراتی در قوانین و شرایط برگزاری مسابقات هم اعمال خواهد شد که با نظر فیفا صورت می‌گیرد و یکی از آنها که تا کنون قطعی شده اجازه انجام 5 تعویض در طول زمان بازی است تا فشردگی بازی‌ها آسیب کمتری به بازیکنان بزند.

برنامه مسابقات به همراه ابلاغیه تاریخ شروع تمرینات و مسابقات به زودی رسماً از سوی مراجع ذیربط اعلام و اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین طبق گزارشات رسیده قرار است 5 هفته ابتدایی بدون حضور تماشاگران باشد و پس از آن با توجه به وضع موجود در مورد هفته‌های بعد تصمیم‌گیری خواهد شد.

بدین ترتیب به نظر می‌رسد روزهای پایانی دوری از فوتبال و لیگ برتر را در پیش داریم و به زودی مسابقات از سر گرفته خواهند شد.

لیگ برتر لیگ برتر فوتبال ایران ویروس کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر