کد خبر: 913410 A

تنها باقی مانده تیم قهرمان لیگ پونزدهم در ترکیب استقلال خوزستان می‌گوید این تیم دوباره به لیگ برتر صعود خواهد کرد.

حکیم نصاری در گفتگو با ایلنا درباره تعطیلی مسابقات لیگ برتر فوتبال به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا گفت: ما که نمی‌دانیم برگزار می‌شود یا نه اما بلاتکلیفی بد است. امروز هم مبتلایان در استان خوزستان به اندازه یک چهارم کشور بوده و وضعیت پیچیده است. سه چهار روز است که آمار مبتلایان در استان خوزستان زیاد شده است و این روی تصمیم گیری فدراسیون فوتبال یا سازمان لیگ تاثیرگذار خواهد بود. در حال حاضر هم مجبوریم تمرینات خانگی انجام بدهیم تا آنقدر از میزان آمادگی دور نشویم.

هافبک تیم استقلال خوزستان درباره سالروز قهرمانی آبی پوشان در لیگ پانزدهم در رقابت با پرسپولیس تهران گفت: آن سال پر از خاطرات خوب بود و در پایان هم که به قهرمانی رسیدیم. یک سال رویایی برای همه بود و دیگر تکرار نخواهد شد. تمام بازیکنان آن تیم در حال حاضر شناخته شده‌ هستند و یک ستاره هستند. کادرفنی خیلی خوبی داشتیم و در موقع کار جدی و خارج از کار با ما رفیق بودند. واقعا دوست دارم با اکثر بازیکنان آن تیم یکبار دیگر تیمی کنار هم جمع شویم و بازی کنیم.

نصاری درپاسخ به این سوال که آیا تصور می‌کردند به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند یا خیر گفت: نه، قطعا اینطور نیست. چون از اواسط فصل متوجه شدیم که پتانسیل قهرمانی را داریم و یک نقطه مثبتی که آقای ویسی داشتند اینطور بود که در هفته‌های پایانی به ما می‌گفتند درباره قهرمانی صحبت نکنیم. آقای ویسی دوست داشت در زمین برای موفقیت بجنگیم اما صحبت از قهرمانی وجود نداشت تا باور روانی سنگین ایجاد نکنیم.

بازیکن فعلی تیم استقلال خوزستان درباره وضعیت فعلی این باشگاه و سقوط به لیگ دسته اول گفت: سال بعد که سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورده بودیم تیم تا حدودی حفظ شد اما همه می‌دانند که سومدیریت استقلال خوزستان را نابود کرد. در همان سال دو یا سه مدیر عوض شدند و مدیران خوب از باشگاه ما جدا شدند. مدیرانی به باشگاه آمدند که نه فوتبالی بودند و نه اصلا مدیر بودند که بخواهند درآمدزایی کنند. در حال حاضر اما باشگاه به طوری مدیریت شده است که زیر نظر آقای بختیاری حدود 20 میلیاردتومان از بدهی‌ها پرداخت شده است و همین تیم اگر حفظ شود سال بعد استقلال دوباره به لیگ برتر صعود خواهد کرد.

نصاری درخصوص مقایسه استقلال تحت هدایت عبدالله ویسی با تیم لسترسیتی که همان سال قهرمانی لیگ جزیره را کسب کرد گفت: بله، ما هم خودمان را با لسترسیتی مقایسه می‌کردیم. چرا باید دروغ بگویم. کلودیو رانیری پس از قهرمانی گفت که در ابتدای فصل به شاگردانش اعلام کرده بود تنها به 40 امتیاز نیاز داشتند تا مطمئن شوند که در لیگ برتر ماندنی هستند! اما دیدید که چطور قهرمان شدند. ما هم اینطور دیدیم که قهرمان نیم فصل شدیم و فهمیدیم که می‌شود کارهای بزرگی انجام بدهیم. این را بگویم که آن فصل فیلم بازی‌های لسترسیتی را نگاه می‌کردیم. روز قبل از بازی با ذوب آهن که بعد از آن قهرمان شدیم، گل‌های لسترسیتی را نگاه کردیم و انگیزه گرفتیم. در آن بازی هم دیدید که رحیم زهیوی گلزنی کرد و همه سنگ تمام گذاشتند.

استقلال خوزستان عبدالله ویسی لیگ پانزدهم حکیم نصاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر