کد خبر: 913327 A

نبی دهمرده گفت: برنامه های خوبی را برای کشتی استان سیستان و بلوچستان در دستور کار داریم.

به گزارش ایلنا، نبی دهمرده رئیس جدید هیأت کشتی استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با روابط عمومی فدارسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: خوشحالم که امروز بعنوان رئیس هیأت کشتی استان انتخاب شدم و اولین حرکت ما پس از برطرف شدن مشکلات ناشی از ویروس کرونا اجرای برنامه های کوتاه مدت است.

وی ادامه داد: از برنامه های کوتاه مدت ما بررسی امکانات و تجهیز سالن های کشتی، برگزاری دوره های مربیگری، داوری در استان و پیگیری کارهای اداری و اجرایی است.

دهمرده با اعلام اینکه دو سال بعنوان اسپانسر از کشتی سیستان و بلوچستان حمایت کرده است تصریح کرد: بعنوان یک کارآفرین، این کار را ادامه داده و نیمی از هزینه های هیأت کشتی را تقبل خواهم کرد. البته دوستانی نیز دارم که علاقمند به حمایت از کشتی استان هستند و امیدوارم که بتوانند کمک خوبی را به کشتی این استان محروم انجام دهند.

وی در مورد وضعیت کشتی استان سیستان و بلوچستان گفت: ما نیازهای مبرمی در بحث آموزش، فنی، اعزام ها و اردوها داریم. سیستان و بلوچستان استان محرومی است و کشتی گیرانی که از این استان به اردوهای تیم های ملی می رسند با تلاش و سختی این کار را انجام می دهند. از فدراسیون کشتی می خواهم که نگاه ویژه ای به کشتی ما داشته باشد و فرصت های بیشتری را به نمایندگان ما بدهد.

دهمرده گفت: به دنبال تعامل هرچه بیشتر و همکاری با فدراسیون کشتی هستیم و در این راستا قصد داریم حداقل یک اردوی تیم های ملی کشتی را با نظر فدراسیون در استان سیستان و بلوچستان میزبانی کنیم.

وی ادامه داد: منطقه آزاد چابهار امکانات و پتانسیل خوبی برای انجام این کار دارد و قصد ما حمایت از فدراسیون و کشتی کشور است.

رئیس هیأت کشتی استان سیستان و بلوچستان در مورد برگزاری رقابت های لیگ گفت: قصد داریم لیگ استانی را راه اندازی کنیم و این مسابقات با توجه به پتانسیل ما در رده های سنی که موفق تر بودیم برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: در پایان هرسال مجمع عمومی هیأت استان را برگزار می کنیم و برنامه ها و اعتبارات مالی خود را برای سال آینده تنظیم و تصویب می کنیم. در نظر داریم این برنامه ها را پیش از اجرا به فدراسیون کشتی نیز ارائه دهیم تا از نظرات کارشناسی آن ها نیز بهره ببریم و بتوانیم طبق تقویم فدراسیون کشتی، کارها را انجام دهیم.

فدراسیون کشتی ایران نبی دهمرده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر