کد خبر: 904390 A

بازگشت سرمربی ملوان به جاده؛

سرمربی تیم ملوان با تعطیلی مسابقات لیگ برتر، زمین فوتبال را ترک کرده و با رانندگی کامیون درآمدزایی می‌کند.

به گزارش ایلنا، محمد احمدزاده، سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا، مجددا به رانندگی کامیون روی آورده است.

IMG_20200425_214435_941

محمد احمدزاده با اشاره به تداوم تعطیلات مسابقات فوتبال گفت: فعلاً که اتفاق جدیدی رخ نداده است. بازیکنان ما به همان شکل انفرادی تمرین می‌کنند. ما از مسئولان شهری تقاضای انجام تمرینات گروهی داشتیم که به خاطر کرونا با این درخواست ما مخالفت شد به همین خاطر بازیکنان ملوان به شکل انفرادی تمرینات را انجام می‌دهند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان ادامه داد: آدم در این شرایط نمی‌داند چه کار کند و برنامه چیست. تکلیف نامشخص است البته خود فدراسیون هم در این زمینه مقصر نیست و نمی‌تواند تصمیم قطعی بگیرد. ما متوجه این موضوع هستیم.

احمدزاده خاطرنشان کرد: البته فدراسیون فوتبال می‌تواند پیش بینی‌هایی داشته باشد؛ به عنوان مثال اگر شرایط برگزاری مسابقات تا فلان تاریخ فراهم نشد باید چه تصمیمی گرفته شود. باید همفکری صورت بگیرد و پیش بینی‌هایی انجام شود.

وی درباره مطرح شدن بحث ۱۸ تیمی شدن لیگ برتر و صعود دو تیم برتر لیگ دسته اول به لیگ برتر گفت: خیلی‌ها معتقدند ۱۶ تیم برای لیگ برتر فوتبال ما کم است. از نظر من هم ۱۸ تیمی بودن لیگ معقول تر است. این نظر را خیلی وقت است که داده‌ایم و فکر می‌کنم شدنی هم باشد اما نه به این شکل الان دو تیم برتر جدول لیگ دسته اول به لیگ برتر بیاید.

سرمربی تیم ملوان در بخش دیگری از سخنانش راجع به احمددنیامالی نماینده انزلی در مجلس و حمایتش از تیم ملوان گفت: دنیامالی همیشه از تیم ملوان حمایت کرده است حتی وقتی نماینده نبوده. او سال‌های سال به صورت مستقیم و غیرمستقیم هر کاری از دستش برآمده انجام داده است. حالا که نماینده مجلس شده فکر می‌کنم آسان‌تر می‌تواند به تیم کمک کند و به کمکش به ملوان خوش‌بینم.

احمدزاده اظهار کرد: فوتبال در انزلی در سال‌های اخیر به زیر صفر رسیده است. استادیوم انزلی گریه دار است. نمی‌توانم بپذیرم استادیومی با این قدمت این طور اشک آور باشد. امیدوارم آقای دنیامالی به فکر زیرساخت‌های فوتبال انزلی هم باشد.

وی همچنین درباره صحبت‌های دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران مبنی بر اینکه طلبش از ملوان می‌گیرد، گفت: باز خوب است که آقای اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران است و ما به او دسترسی داریم. شاید بتوانیم از طریق فدراسیون برای حل مشکل حقوقی و شکایت اسکوچیچ از ملوان کمک بگیریم.

کرونا ملوان بندر انزلی محمد احمدزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر