کد خبر: 894602 A

سرپرست دبیرکلى فدراسیون در واکنش به ایمیل اخیر AFC اظهار داشت: اختلاف نظر یا هرگونه سوء برداشتى که در مکاتبات دو جانبه فدراسیون و کنفدراسیون مطرح شده که قطعا حل و مرتفع می‌شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدى محمد نبى با بیان این موضوع اظهار داشت: فدراسیون فوتبال ایران همواره تعامل و ارتباط نزدیکى با کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته و مبادله نامه یا ایمیل ها درباره تشریفات و ساز و کار ادارى موضوعات امرى کاملا عادى در این ارتباط است اما متاسفانه سوء رفتار هایى در داخل کشور صورت گرفته که با مقاصد خاص منافع و موقعیت فوتبال کشور را در نظر نمی‌گیرند.

وی اضافه کرد: بنده با سابقه حدود ٨ سال دبیرکلى در فدراسیون همچنین ارتباطات و کرسى هایى که در AFC داشته ام بارها شاهد اختلاف نظر و برداشت هاى متفاوت قانونى درباره موضوعات گوناگون بودم اما تاسف برانگیز است که در چنین مسئله اى شاهد انعکاس جزئى ترین مکاتبات اى اف سى و فدراسیون فوتبال هستیم. این اتفاق تلخى است که موجب شده در مذاکرات و مکاتبات بین المللى فدراسیون فوتبال ایران مواجه با حاشیه و رفتارهای غیر معمول و نادرست کردد.

سرپرست دبیرکلى فدراسیون اضافه کرد: کنفدراسیون در این نامه ها موضع گیرى له یا علیه شخص خاصى نداشته و تنها ایراد شکلى به تشریفات و رویه ادارى عنوان کرده که اینگونه موارد در تعامل فدراسیون فوتبال با یک نهاد بالادستى مثل کنفدراسیون کاملا طبیعى و مرسوم است. در عین حال متاسفانه باید بگوییم از داخل کشور بى تقوایى هایى صورت گرفته و در راستای منافع فردی اطلاعات نادرستى منتقل شده است.

نبى همچنین افزود: حضور و فعالیت هر ایرانى در بخش ها و کمیته هاى مختلف AFCباعث افتخار است و ما هم ارتباط بسیار خوبى با کمیته هاى مختلف کنفدراسیون از جمله دپارتمان فدراسیون هاى عضوafc داشته و داریم. در این موضوع هم فدراسیون طبق مقررات و ضوابط اساسنامه عمل کرده است. با این وجود از رسانه ها درخواست میکنیم با توجه به حساسیت موضوع با در نظر گرفتن مصالح و منافع فوتبال کشور مثل همیشه در این مسیر هوشمندانه عمل کنند.

فدراسیون فوتبال کنفدراسیون فوتبال آسیا محمد مهدی نبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر