کد خبر: 890204 A

هافبک برزیلی تیم پارس جنوبی جم می‌گوید با گذشت نزدیک دو هفته از مصدومیت شدیدش هنوز عمل جراحی انجام نداده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مگنو باتیستا، هافبک برزیلی تیم پارس جنوبی جم در جریان بازی دوستانه‌ای که این باشگاه پس از تعطیل شدن مسابقات لیگ برتر به علت شیوع گسترده ویروس کرونا لغو شده بود، مقابل نساجی مازندران به میدان رفت و دچار آسیب دیدگی شدید شد.

باتیستا که به علت این ویروس قرنطینه خانگی است از ناحیه زانوی پای چپ دچار پارگی مینیسک و رباط خارجی شده و نیاز به عمل جراحی دارد.

با گذشت نزدیک دو هفته از این اتفاق تلخ برای این بازیکن، باتیستا می‌گوید که مدیران باشگاه هیچ اقدامی برای درمان او انجام نداده‌اند.

مگنو در این باره به خبرنگار ایلنا گفت: امروز پنجم فروردین من تقریبا 15 روز است که در خانه هستم و هنوز منتظر باشگاهم که تا بحال آنها هیچ واکنشی نداشته‌اند. آنها برای بازگشت من به برزیل بلیت نگرفته‌اند و حتی پول عمل را نداده‌اند.

او ادامه داد: واقعا ناراحت هستم و باشگاه رفتار بدی داشته است. من از آقای مرادی ناراحت هستم و نمی‌دانم اینجا تنها باید چه کاری بکنم؟ این دیگر چه رفتاری است؟

باتیستا در پاسخ به این سوال آیا عمل جراحی انجام داده یا خیر گفت: نه، من عمل نکرده‌ام، درد دارم و هیچ چیزی به من نداده‌اند. در خانه تنها هستم و حتی فیزیوتراپی هم نکرده‌ام. نمی‌دانم باید چه کاری کنم.

مگنو باتیستا پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر