کد خبر: 889961 A

محمد محمدی در گفت و گو با ایلنا:

پیشکسوت استقلال در خصوص شرایط این باشگاه به صحبت پرداخت.

 محمد محمدی پیشکسوت استقلال در گفت و گو با ایلنا در خصوص تعطیلی مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: متاسفانه همه چیز تحت تاثیر بیماری کرونا قرار گرفته و فوتبال هم تعطیل شده است. امیدوارم زودتر این بیماری تمام شود و مردم هم رعایت کنند تا شرایط بهتر شود. 

محمدی در خصوص این که خیلی ها می گویند لیگ برتر باید تعطیل شود گفت: خوشبختانه خیلی بچه های فوتبال درگیر کرونا نشده اند. باز به موقع تعطیل شدیم که بازیکنان مان درگیر این بیماری نشدند.البته اگر نیاز باشد باید مسابقات را تعطیل کرد زیرا سلامتی بازیکنان از هر مساله ای مهمتراست

پیشکسوت استقلال در خصوص نارضایتی بازیکنان از شرایط تیم اظهار داشت: استقلال هنوز مدیر عامل ندارد و چند ماه است درگیر این موضوع است . خیلی از باشگاه های ما الان مشکل مدیریتی دارند و شرایط طوری است که فرقی نمی کند چه کسی بیاید هر کسی می آید باید پول داشته باشد

وی افزود:جدا از این ۶، ۷ بازیکن کلیدی استقلال هم قرارداد شان تمام می شود که باز به پول نیاز داریم و با این شرایط اگر استقلال تکلیف مدیر عامل و پول را مشخص نکند در ادامه کار به مشکل می خورد و برای تمدید قراردادها کار سختی دارد.

محمدی در خصوص اینکه بازیکنان خارجی باشگاه را تهدید کرده اند بیان داشت: به بازیکن خارجی نمی توانی بگویی صبر کن تا پولت را بگیری. البته آن ها حق شان است و باشگاه باید برای دور ماندن از خطرات مربوط به کسر امتیاز و همچنین محرومیت نقل و انتقالاتی به دنبال برطرف کردن این مانع نیز باشد. 

دروازه بان سابق استقلال در خصوص عملکرد مجیدی  گفت: برای ارزیابی هر مربی باید شرایط آن باشگاه را هم سنجید با توجه به شرایطی که استقلال داشته و بی پولی و نداشتن زمین و... مجیدی خوب نتیجه گرفته است. ما باید به مجیدی در استقلال فرصت دهیم تا بتواند اهداف خود را پیاده کند. 

استقلال فرهاد مجیدی محمد محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر