کد خبر: 889873 A

علیرضا ابراهیمی در گفتگو با ایلنا؛

علیرضا ابراهیمی کاپیتان تیم فوتبال گل گهر سیرجان که با گلزنی در بازی با استقلال شهرت پیدا کرده است، از حس و حالش با ما سخن گفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علیرضا ابراهیمی که فوتبال را از پایه های باشگاه مس آغاز کرده بود، در عین ناباوری برای بازگشت به تیم سابق خود، تست داد. گفتگوی مفصل خبرنگار ما را با این بازیکن در ذیل بخوانید؛

سال 98 چگونه برایتان بود؟

از لحاظ فوتبالی خیلی خوب بود. از لحاظ شخصی چندان جالب نبود.

فوتبال را از کجا آغاز کردید؟

متولد 68/9/18 زاده کرمان هستم. فوتبال را از پایه های مس کرمان شروع کردم. سابقه بازی در تیم‌های مس سرچشمه، مس رفسنجان، استقلال خوزستان، امیدهای استقلال تهران که خیلی کوتاه بود را دارم. پس از چند سال برگشتم به مس کرمان که سرباز شدم و به تیم نیرو زمینی منتقل شدم. سابقه بازی در تیم لیگ برتری صبای قم را نیز دارم که خیلی کوتاه بود و برای بار سوم نیز برگشتم مس کرمان که اکنون دو سال می‌شود در گل گهر توپ می‌زنم.

نیم فصل گویا قرار بود از گل گهر جدا شوید. حقیقت دارد؟

بله. یک سری مشکلات در سیرجان داشتم که حل نشد ولی بهتر شد. یک عده خاصی با من مشکل داشتند. یک سری مسائل به من و تیم ضربه میزد که خداروشکر کمی شرایط بهتر شد.

از گل زیبایتان مقابل استقلال برایمان بگوئید. حس خوبی بود؟

مسلما به استقلال و پرسپولیس گل زدن حس خوبی دارد ولی لذتی که در برد هفته قبل بازی با استقلال؛ با نفت آبادان داشتم، در بازی با استقلال نداشتم. در آبادان صنعت نفت را شکست دادیم و آن روز برای همه ما فوق العاده بود. اگر هوادارانمان در بازی با استقلال در ورزشگاه بودند، لذت برد بیشتر می‌شد.

پیامدهای بعد از آن شب چه بود؟

بعد از بازی با استقلال خیلی فحش خوردم. وقتی دایرکت اینستاگرامم را باز کردم، انبوهی از فحش‌های رکیک را دیدم که اصلا جالب نبود. از دوستانم نیز فحش شنیدم ولی همین یکه مردم، مدیرعامل، باشگاه و بازیکنان خوشحال شدند، برایم کافی است.

گل گهر گزینه سقوط است. وضعیت تیم تان کمی خطرناک نیست؟

گل گهر در حال سقوط بود؛ اینطوری قشنگ تر است. تیمی که میرود به آبادان و صنعت نفت را بانتیجه 2-1 شکست می‌دهد و استقلال را 1-0 میزند، گزینه سقوط نیست و بارها گفتم که گل گهر در لیگ برتر می‌ماند و اگر گل گهر بماند، به نفع فوتبال ایران است زیرا موقعیت مالی و زیرساخت هایی که دارد را در کمتر باشگاهی می‌توانید مشاهده کنید.

در زندگیتان کسی است که نخواهید او را حلال کنید یا از او حلالیت بطلبید؟

یک سری‌ها هستند و خودشان هم می‌دانند. برای خیلی سال پیش است ولی فراموش کردم و همه را بخشیدم. از تمام دوستانم و اطرافیانم به خصوص خانواده‌ام که خیلی اذیتشان کردم، حلالیت می‌طلبم.

به فوتبال نمی‌آمدید چه شغلی را انتخاب می‌کردید؟

دوست داشتم خواننده شوم. سبک پاپ را خیلی دوست دارم.

بهترین خاطره فوتبالی شما چیست؟

روزی که در تست های مس کرمان قبول شدم و قرارداد بستم را خیلی دوست دارم. مجتبی تقوی سرمربی تیم بود و از استقلال خوزستان برمی‌گشتم. آقای تقوی گفتند حتما باید تست بدهم و من نیز قبول کردم که پس از چند دقیقه تمرین، گفتند بروم قرارداد ببندم. فوتبالم را مدیون آقای تقوی هستم.

صحبت پایانی.

عید نوروز را به همه مخاطبان تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم ملت ایران برای همدیگر آرزوهای خوب کنند و شر کرونا نیز از دنیا کم شود.

گل گهر سیرجان علیرضا ابراهیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر