سرخط خبرها:
کد خبر: 889589 A

رئیس کمیته برگزاری رقابت‌های لوشامپیونه معتقد است لیگ‌های اروپایی در هر زمانی که شد برای جلوگیری از ورشکستگی باشگاه‌ها باید برگزار شود.

به گزارش ایلنا، با افزایش شمار مبتلایان به بیماری کرونا در اروپا و به خصوص فرانسه رقابت‌های لوشامپیونه به حالت تعلیق در آمده است.

برنارد کایازو رئیس کمیته برگزاری رقابت‌های لوشامپیونه در خصوص این وضعیت گفت:

"بعید به نظر می‌رسد که تا 3 ماه آینده لیگ‌های اروپایی برگزار شوند ولی در هر شرایط این رقابت‌ها باید پیگیری شود چرا که در غیر اینصورت باشگاه‌ها لطمه بزرگی از نظر اقتصادی خواهند خورد و ما باید به هر قیمتی شده فصل را به پایان برسانیم حتی اگر ما انقدر منتظر بمانیم که کار به پاییز بکشد. تا بدین جا باشگاه نزدیک به ماهانه 250 میلیون یورو ضرر کرده‌اند و این خسارات باید به هر نحوی جبران گردد و تا زمانی که شرایط به روزهای عادی برنگردد وضعیت همین است و ما نمی‌توانیم مسابقات را برگزار کنیم. من نگران تمامی باشگاه‌ها هستم و اگر دولت در این زمینه کمکی به ما نکند تمامی باشگاه طی 6 ما آینده ورشکست خواهند شد. تا کنون با 5 لیگ مطرح اروپا روی هم رفته 4 میلیارد یورو ضرر کرده‌اند که در این میان ما در فرانسه بین 500 تا 600 میلیون یورو خسارت دیده‌ایم.

 

فوتبال اروپا کرونا لوشامپیونه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر