کد خبر: 889085 A

مهاجمان ایرانی در صدر جدول برترین گلزنان تیم‌های ایرانی در سال 98 قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سال 1398 در حالی به پایان رسید که در ماه آخر این سال با شیوع ویروس کرونا تمامی مسابقات فوتبال اعم از لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا لغو شد.

Image result for علی علیپور

در سالی که گذشت علی علیپور مهاجم پرسپولیس موفق شد با 16 گل زده در صدر برترین گلزنان تیم‌های ایرانی در تمامی رقابت قرار گیرد. علیپور همچنین در این فصل 7 گل در لیگ برتر  و 2 کل در جام حذفی زده و 2 گل نیز در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است. 

Image result for ارسلان مطهری

امیر ارسلان مطهری هم در کنار علی علیپور با 16 گل زده در صدر برترین گلزنان تیم‌های ایرانی در تمامی رقابت‌ها قرار دارد. مطهری در نیم فصل از ذوب‌آهن به استقلال پیوست وی در این فصل در لیگ برتر 8 گل به ثمر رسانده و 3 گل نیز در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا زده است.

Image result for عیسی آل کثیر

عیسی آل کثیر که در این فصل با 10 گل زده در صدر جدول برترین گلزنان لیگ برتر قرار دارد در سال 98 با 13 گل زده در رتبه دوم برترین گلزنان سال 1368 قرار دارد.

Image result for مهدی قائدی

مهدی قائدی نیز در سال گذشته 13 گل در تمامی رقابت‌ها برای استقلال به ثمر رسانده است. او در فصل جاری در لیگ برتر با 9 گل زده برترین گلزن استقلال در این فصل است او در لیگ قهرمانان در مرحله پلی آف نیز 2 گل برای استقلال به ثمر رساند. همچنین قائدی با 6 پاس گل برترین پاسور لیگ در این فصل نیز است.

در رتبه‌های بعدی لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی فولاد نیز با 13 گل در رتبه دوم قرار دارد. کی روش استنلی با 12 گل در رتبه سوم و شیخ دیاباته با 11 گل در رتبه چهارم قرار دارد.

 

 

 

 

استقلال پرسپولیس صنعت نفت آبادان سپاهان علی علیپور لوسیانو پریرا مهدی قائدی عیسی آل کثیر استنلی کی روش لیگ خلیج فارس دیاباته ارسلان مطهري
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر